ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 6, jack

OnePlus 6 nie zawiedzie. Pojawi się też edycja limitowana

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

OnePlus 6 zbliża się do nas wielkimi krokami. O smartfonie wiemy już naprawdę wiele, a najnowsze doniesienia potwierdzają tylko, że nowy flagowiec nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających użytkowników.

OnePlus 6 w bardzo bogatej wersji

Przede wszystkim pamiętajmy, że w nadchodzącym OnePlus 6 został potwierdzony notchNiedawno poznaliśmy też przypuszczalne ceny poszczególnych wersji, z których wynika, że niestety będzie nieco drożej niż w przypadku OnePlus 5T. Na co jednak warto zwrócić uwagę to pojawienie się nowej wersji, takiej, której jeszcze nie było. Mowa tutaj o wyposażeniu smartfona w 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Specyfikację tę potwierdza nowy teaser, który trafił do Sieci.

oneplus 6

Zobacz też: Najlepsze smartfony bez względu na cenę

W serwisie YouTube pojawił się także film nawiązujący do Avengers: Infinity War. Sugeruje to pojawienie się edycji limitowanej OnePlus 6. W przypadku modelu OnePlus 5T producent pokusił się o stworzenie wersji Star Wars na rynek indyjski. Czyżby teraz było podobnie? Premiera filmu ma jednak nastąpić już 27 kwietnia, smartfon zaś miał zostać zaprezentowany dopiero w czerwcu. Oznacza to, że albo producent zrezygnował z zamiaru stworzenie edycji limitowanej, albo czeka nas jakaś miła niespodzianka.

Jeśli jeszcze nie widzieliście, zerknijcie też na oficjalny „zwiastun” OnePlus 6.

źródło: Gizmochina, YouTube

Sprawdź najnowsze wpisy