HMD logo

HMD ma w planach odświeżyć kolejną Nokię!

Newsy

HMD Global Oy nie tylko wypuszcza na rynek nowe Nokie, które są pełnoprawnymi smartfonami i które otrzymują aktualizacje do najnowszych wersji Androida szybciej niż konkurencja, ale także zajmuje się wskrzeszaniem starych wersji.

Nokia 2010, czyli powrót antenki?

Pamiętacie duże telefony z antenką? Jednym z nich jest Nokia 2010, która swoją premierę miała w 1994 roku. Najnowsze wieści sugerują, że HMD Global Oy zamierza wskrzesić ten model w przyszłym roku na 25-lecie wydania. Nowa Nokia 2010 ma już oferować kolorowy wyświetlacz, łączność 4G LTE oraz wsparcie dla takich aplikacji jak WhatsApp czy Facebook.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Niewykluczone, że producent zmieni nazwę i na rynek nie trafi Nokia 2010 a Nokia A10. Pojawi się kilka wersji kolorystycznych, czarna, czerwona oraz żółta. Być może bliżej premiery poznamy jeszcze dodatkowe warianty.

nokia 2010

Czy będzie hit? Na razie na rynku możemy zobaczyć dwa odświeżone modele. Są to Nokia 3310 4G oraz Nokia 8110 4G, którą świetnie znamy z filmu Matrix.

źródło:


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x