gdzie jest wally google maps mapy

Gdzie jest Wally? Znajdziesz go w Mapach Google!

1 minuta czytania
Komentarze

Prima Aprilis rządzi się swoimi prawami – to jedyny dzień, gdzie każdy czytając coś w Sieci szuka potwierdzenia danej informacji. Szkoda, że na co dzień każdy tak nie postępuje, ale… zostawmy to z boku. Nie ukrywam, że sam nie weryfikuję wszystkiego, co znajdę w sieci, ale nigdy nie biorę wszystkiego za pewnik. Google znane jest z tego, że rok w rok różne oddziały – szczególnie japoński – prezentują różne pokraki, jako nowe urządzenia. Niektóre są naprawdę ciekawe, ale o tym też porozmawiamy późniejszą porą.

Tymczasem Google postanowiło w ramach 1 kwietnia przygotować nową grę, którą ukryli w Mapach. Po tytule już z pewnością doskonale wiecie o co chodzi – „Gdzie jest Wally?” lub oryginalne „Where’s Waldo?” trafiło do najpopularniejszej aplikacji w swojej klasie. Co jakiś czas Amerykanie przygotowują ukryte „Easter Eggi” w Mapach – niedawno był to Pacman. Tym razem szukamy pewnego pana w biało-czerwonym swetrze i czapce. Aby go znaleźć, wystarczy wejść do aplikacji i po lewej stronie pokaże nam się poszukiwana postać. Dalej z pewnością każdy z Was sobie poradzi.

Zobacz też: Co wiemy o cenach iPhone’a X2 i X2 Plus?

Jeśli wciągnęliście się w tę grę to społeczność na Reddit przedstawia swoje rozwiązania poszczególnych map. Dlatego proszę, nie psujcie zabawy w komentarzach pod tym wpisem, aczkolwiek zachęcam do zabawy.

źródło: Blog Google

Motyw