Prima Aprilis rządzi się swoimi prawami – to jedyny dzień, gdzie każdy czytając coś w Sieci szuka potwierdzenia danej informacji. Szkoda, że na co dzień każdy tak nie postępuje, ale… zostawmy to z boku. Nie ukrywam, że sam nie weryfikuję wszystkiego, co znajdę w sieci, ale nigdy nie biorę wszystkiego za pewnik. Google znane jest z tego, że rok w rok różne oddziały – szczególnie japoński – prezentują różne pokraki, jako nowe urządzenia. Niektóre są naprawdę ciekawe, ale o tym też porozmawiamy późniejszą porą.

Tymczasem Google postanowiło w ramach 1 kwietnia przygotować nową grę, którą ukryli w Mapach. Po tytule już z pewnością doskonale wiecie o co chodzi – „Gdzie jest Wally?” lub oryginalne „Where’s Waldo?” trafiło do najpopularniejszej aplikacji w swojej klasie. Co jakiś czas Amerykanie przygotowują ukryte „Easter Eggi” w Mapach – niedawno był to Pacman. Tym razem szukamy pewnego pana w biało-czerwonym swetrze i czapce. Aby go znaleźć, wystarczy wejść do aplikacji i po lewej stronie pokaże nam się poszukiwana postać. Dalej z pewnością każdy z Was sobie poradzi.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz też: Co wiemy o cenach iPhone’a X2 i X2 Plus?

Jeśli wciągnęliście się w tę grę to społeczność na Reddit przedstawia swoje rozwiązania poszczególnych map. Dlatego proszę, nie psujcie zabawy w komentarzach pod tym wpisem, aczkolwiek zachęcam do zabawy.

 

źródło: Blog Google
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.