Co jakiś czas w Sklepie Play pojawiają się interesujące promocje, dzięki którym możemy za przyzwoite pieniądze nabyć naprawdę interesujące aplikacje. Dziś obniżone zostały ceny kilku bardzo dobrych gier i programów, na które zdecydowanie warto jest zwrócić uwagę. Wśród przecenionych tytułów znajdziemy takie pozycje jak:

  • Rayman Jungle Run – jest to ciekawa platformówka z legendarnym Raymanem w roli głównej, którą dotychczas trzymałem na swojej liście życzeń, czekając na obniżkę ceny. Z dotychczasowych $3 staniała ona do $1,28, czyli 4,14 zł.
  • Another World – jest to przyjemna zręcznościówka utrzymana w klimacie retro, a jej cena po obniżce wynosi niecałe 4 zł.
  • Cryptica – coś ciekawego dla miłośników łamigłówek i gier logicznych, tytuł przeceniony został dziś o 50% i kosztuje 3,20 zł.
  • NBA JAM – gratka dla fanów koszykówki, od niedawna cena gry została obniżona do 3,15 zł.
  • Archos Video Player – bardzo dobry odtwarzacz multimedialny, który również został przeceniony o 50%, a jego cena wynosi 9 zł.
  • Neatly – to chyba najbardziej oryginalny klient Twittera na rynku, po pięćdziesięcioprocentowej obniżce dostępny jest za niecałe 3,30 zł.

Ilość przecenionych pozycji nie jest być może zbyt duża, lecz na pewno są to wartościowe aplikacje i obniżka ceny jest dobrym powodem, by dać im szansę. Jeżeli zdecydowaliście się na zakup któregoś z wymienionych programów to dajcie nam znać w komentarzach.

 

źródło: androidpolice.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski