Od prezentacji facebookowego smartfona minęło już kilka godzin. Czas więc przyjrzeć się bliżej dostępności oraz cenie zaprezentowanego urządzenia.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Większość informacji, które napływały z zachodu, mówiły o ograniczeniu sprzedaży telefonu do jednego operatora – AT&T. HTC First miałby pojawić się tam już od 12 kwietnia w cenie 99$ przy dwuletnim abonamencie. Natomiast bez umowy koszt wzrośnie do aż 449$. Tymczasem jednak, kilkadziesiąt minut temu do Sieci przedostała się informacja, że First będzie dostępny także w Europie. Jego dystrybucją na Starym Kontynencie ma się zająć sieć EE (tylko Wielka Brytania) i Orange. Możliwy staje się więc scenariusz, że ujrzymy telefon nawet na polskim rynku. Niestety, nie ma jeszcze żadnych informacji o tym kiedy i w jakiej cenie pojawi się on w sprzedaży po naszej stronie Oceanu Atlantyckiego.

źródło: engadget.com
Krzysztof Czerwiec