Na początku marca wyciekły informację dotyczące dwóch nowych modeli od tajwańskiego producenta. Kilka dni temu światło dzienne ujrzał Desire P, a dziś przyszedł na nieco słabszego brata – Desire Q.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Urządzenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie tajwańskiego rynku na niskobudżetowe smartfony. Dlatego zaprezentowany telefon został wyposażony w 4-calowy ekran WVGA, tylko jednordzeniowy procesor 1GHz, 512 MB RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 MPx i akumulator 1650 mAh. Zadebiutuje on z już trochę przestarzałym Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, który zostanie wzbogacony nakładką Sense w wersji 4. Obudowa, dość znacznie przypominająca tę z Desire X, będzie występowała w dwóch kolorach: czarnym oraz czerwonym.

Urządzenie już niebawem zostanie wprowadzone do oferty tajwańskich operatorów, a jego cena w wolnej sprzedaży nie powinna przekroczyć ok. 800 złotych.

źródło: unviredview.com

 
Krzysztof Czerwiec