W tym roku czeka na prawdziwy wysyp smartfonów z „Moto” w nazwie. Producent szykuje dla nas kilka modeli. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie – od budżetowych, przez średniopółkowe, a na flagowych urządzeniach kończąc. Przyjrzyjmy się Moto Z3 Play, której zdjęcia oraz specyfikacja wyciekła do sieci.

Moto Z3 Play wygląd

Niestety nie zobaczymy smartfona w pełni. Moto Z3 Play na zdjęciach ubrana jest w etui. Jednakże warto zaznaczyć, że to co najważniejsze jest widoczne. Przede wszystkim zredukowano ramkę wokół ekranu, podwójny aparat główny zachował swój design, podobnie jak wejście na rozszerzające moduły.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Co ciekawe, w Moto Z3 Play zintegrowano skaner linii papilarnych z przyciskiem zasilania znajdującym się z boku obudowy. Dopiero co Sony odeszło od takiego rozwiązania. Warto także zaznaczyć nieobecność złącza słuchawkowego jack 3.5 mm. O tym mogliście dowiedzieć się z wpisu Łukasza.

Moto Z3 Play specyfikacja

Dokumentacja FCC tylko częściowo zdradza nam parametry Moto Z3 Play. Wiemy już teraz, że smartfon zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 636 z GPU Adreno 509 i 4 GB RAM. Pamięć wewnętrzna dostępna dla użytkownika to 32 lub 64 GB.

Zobacz też: Huawei P20 w benchmarku

Moto Z3 Play charakteryzować będzie duży 6,1-calowy ekran. Na pokładzie ma się także znaleźć opcja Dual SIM czy NFC. Konfiguracja aparatu głównego to 13 i 5 megapikseli, natomiast kamerka selfie zaoferuje 8-megapikselową matrycę.

źródło: Nashville Chatter

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.