Jak wygląda i co skrywa Moto Z3 Play?

Newsy

W tym roku czeka na prawdziwy wysyp smartfonów z „Moto” w nazwie. Producent szykuje dla nas kilka modeli. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie – od budżetowych, przez średniopółkowe, a na flagowych urządzeniach kończąc. Przyjrzyjmy się Moto Z3 Play, której zdjęcia oraz specyfikacja wyciekła do sieci.

Moto Z3 Play wygląd

Niestety nie zobaczymy smartfona w pełni. Moto Z3 Play na zdjęciach ubrana jest w etui. Jednakże warto zaznaczyć, że to co najważniejsze jest widoczne. Przede wszystkim zredukowano ramkę wokół ekranu, podwójny aparat główny zachował swój design, podobnie jak wejście na rozszerzające moduły.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Co ciekawe, w Moto Z3 Play zintegrowano skaner linii papilarnych z przyciskiem zasilania znajdującym się z boku obudowy. Dopiero co Sony odeszło od takiego rozwiązania. Warto także zaznaczyć nieobecność złącza słuchawkowego jack 3.5 mm. O tym mogliście dowiedzieć się z wpisu Łukasza.

Moto Z3 Play specyfikacja

Dokumentacja FCC tylko częściowo zdradza nam parametry Moto Z3 Play. Wiemy już teraz, że smartfon zostanie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 636 z GPU Adreno 509 i 4 GB RAM. Pamięć wewnętrzna dostępna dla użytkownika to 32 lub 64 GB.

Zobacz też: Huawei P20 w benchmarku

Moto Z3 Play charakteryzować będzie duży 6,1-calowy ekran. Na pokładzie ma się także znaleźć opcja Dual SIM czy NFC. Konfiguracja aparatu głównego to 13 i 5 megapikseli, natomiast kamerka selfie zaoferuje 8-megapikselową matrycę.

źródło: Nashville Chatter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x