huawei p20 pro

Huawei się nie poddaje – chce zdobyć zaufanie konsumentów

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy

Huawei staje się na rynku coraz popularniejszych producentem. Ba, jest w czołówce światowej. Niemniej niektórzy mają niechęć do smartfonów z Chin. Są nimi między innymi Amerykanie, którzy uważają, że urządzenia z Państwa Środka są po prostu niebezpieczne ze względu na np. szpiegujące oprogramowanie.

Huawei się nie poddaje

Czy naprawdę mamy nie używać smartfonów Huawei? Producent ten jest jednym z liderów i czołowych dostawców. W 2017 roku na rynek trafiło 153 miliony egzemplarzy! To mówi tylko o rozroście i większej rozpoznawalności Huawei na rynku. Niestety nie wszyscy są otwarci na tę markę.

Zobacz też: Wkurza Cię notch? Ukryj go aplikacją

Richard Yu, CEO Huawei powiedział, że jest świadomy nierozpoznawalności na rynku amerykańskim, lecz mimo to chcą budować tam swój wizerunek. Tym od czego zaczną jest zdobycie zaufania konsumentów. Sugestie o szpiegowaniu użytkowników są dla firmy krzywdzące. Huawei jest gotowy do transparentnych rozmów opartych tylko na faktach. Celem chińskiego producenta jest dostarczenie jak najwyższej klasy sprzętu i urządzeń wyposażonych w innowacyjne rozwiązania.

źródło: Android Police, Phone Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy