huawei p20 pro

Huawei się nie poddaje – chce zdobyć zaufanie konsumentów

Newsy

Huawei staje się na rynku coraz popularniejszych producentem. Ba, jest w czołówce światowej. Niemniej niektórzy mają niechęć do smartfonów z Chin. Są nimi między innymi Amerykanie, którzy uważają, że urządzenia z Państwa Środka są po prostu niebezpieczne ze względu na np. szpiegujące oprogramowanie.

Huawei się nie poddaje

Czy naprawdę mamy nie używać smartfonów Huawei? Producent ten jest jednym z liderów i czołowych dostawców. W 2017 roku na rynek trafiło 153 miliony egzemplarzy! To mówi tylko o rozroście i większej rozpoznawalności Huawei na rynku. Niestety nie wszyscy są otwarci na tę markę.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Wkurza Cię notch? Ukryj go aplikacją

Richard Yu, CEO Huawei powiedział, że jest świadomy nierozpoznawalności na rynku amerykańskim, lecz mimo to chcą budować tam swój wizerunek. Tym od czego zaczną jest zdobycie zaufania konsumentów. Sugestie o szpiegowaniu użytkowników są dla firmy krzywdzące. Huawei jest gotowy do transparentnych rozmów opartych tylko na faktach. Celem chińskiego producenta jest dostarczenie jak najwyższej klasy sprzętu i urządzeń wyposażonych w innowacyjne rozwiązania.

źródło: Android Police, Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x