Kolejne smartfony Nokia otrzymują aktualizację do Androida Oreo

Newsy

HMD Globay Oy wie, że użytkownikom nie wystarczy smartfon z logo Nokia. Od producenta oczekuje się czegoś więcej niż tylko wskrzeszania marki. Jedną z wartości dodanych, o jakiej pomyślało HMD jest częstotliwość aktualizacji. Właśnie kolejne modele otrzymują najnowszego Androida.

Nokia 5 oraz Nokia 6 (2018) otrzymują Android Oreo!

Świetna informacja dla posiadaczy smartfonów Nokia 5 oraz Nokia 6 (2017). Powinni oni widzieć na swoich urządzeniach powiadomienie o aktualizacji OTA do najnowszej wersji Android 8.1 Oreo. Co się pojawia nowego? Przede wszystkim mowa tutaj o poprawkach bezpieczeństwa, wskaźniku naładowania baterii akcesoriów Bluetooth, nowym menu ustawień czy przebudowanym menu zasilania.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Xiaomi planuje czytnik w ekranie

To świetna wiadomość, która po raz kolejny pokazuje, że HMD Global Oy pamięta także o słabszych i tańszych smartfonach w swojej ofercie. Paczka dla Nokii 5 waży 875,1 MB, natomiast dla Nokii 6 (2018) jest nieco lżejsza – 866,7 MB. W tym momencie trudno powiedzieć, jakie urządzenie czeka w kolejce i jako następne otrzyma update. Być może będzie to Nokia 6 z poprzedniego roku.

źródło: Reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x