Wycięcie w ekranie (notch) jest dla wielu najbrzydszym elementem nowych smartfonów. Trudno się im dziwić, bo to ani praktyczne, ani ładne. LG doskonale zdaje sobie sprawę z poglądów wielu użytkowników, dlatego firma postanowiła zapytać społeczność Reddita, co sądzą oni o tym kontrowersyjnym elemencie.

W ciągu kilku ostatnich tygodni zauważyliśmy wiele komentarzy dot. notcha – od osób, które uwielbiają szybki dostęp do menu, a także od tych, którzy ubolewają nad zmarnowaną przestrzenią. Chcielibyśmy zebrać więcej informacji zwrotnych, by przekazać je naszemu zespołowi badawczo-rozwojowemu – tutaj wchodzicie Wy. Więc… co sądzicie? Lubicie notcha, czy to nie Wasza bajka?

Zobacz także: Xiaomi Redmi 5A w Biedronce już od 3 kwietnia

Nie trudno przewidzieć jaki był odzew społeczności. Przeważająca większość dosadnie napisała, że notch nie ma racji bytu. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że LG zadaje takie pytanie przed premierą ich sztandarowego modelu G7. Może to oznaczać, że skoro praktycznie nikt nie popiera tego rozwiązania, to firma weźmie sobie do serca zdanie użytkowników i zaprezentuje swojego nowego flagowca bez paskudnego wycięcia. Jest to całkiem prawdopodobne, bo LG w ciągu ostatnich kilku miesięcy poczyniło ogromne zmiany w swoim dziale mobilnym. Firma robi co tylko może, by w końcu zacząć zarabiać na swoich smartfonach. Posłuchanie głosu społeczności zdecydowanie przybliżyłoby ich do osiągnięcia tego celu.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.