Huawei smartfon ze składanym ekranem

Huawei też ma pomysł na smartfon ze składanym wyświetlaczem

Newsy

O smartfonach ze składanymi wyświetlaczami robi się coraz głośniej. Krążą plotki, że już w tym roku pojawi się pierwsze urządzenie z takowym ekranem. Huawei wkłada bardzo dużo pracy i pieniędzy w to, by utrzymać się na topie, więc naturalnym krokiem jest fakt, że firma już pracuje nad swoim własnym smartfonem ze giętkim wyświetlaczem. Chińczycy właśnie opatentowali swoje rozwiązanie.

Patent rewolucyjnego smartfona został zarejestrowany 19 września ubiegłego roku, ale dopiero dzisiaj został upubliczniony. Póki co o urządzeniu nie wiadomo zupełnie nic – nie wiemy jaką będzie miał specyfikację, wielkość, ani ile będzie kosztował. Wszystko co mamy, to poniższe szkice.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Huawei Patent zwijany ekran smartfon

Zobacz także: OnePlus 6 – czyżby jednak bez notcha?

Smartfon po rozłożeniu powinien przypominać średniej wielkości tablet. Niestety patent nie opisuje w jaki sposób będzie można korzystać z „zamkniętego” urządzenia. Osobiście zupełnie nie przemawiają do mnie tego typu konstrukcje, ale zdaje sobie sprawę, że niektórzy czekają na nie z zapartym tchem. Cóż, może po premierze zmienię zdanie.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x