Nowe wieści o HTC First

Newsy

Coraz więcej się słyszy o telefonie od Facebooka, ostatnio pokazaliśmy pierwsze przypuszczalne zdjęcie smartfona, a nieco wcześniej wspomnieliśmy o Facebook Home. Wczoraj w sieci natomiast pojawiły się zrzuty ekranu prezentujące interfejs zastosowany w HTC First.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Sama jego funkcjonalność dalej pozostaje tajemnicą, niemniej jednak można zauważyć kilka rzeczy – zastępuje on niektóre elementy standardowego UI Androida, w wielu miejscach dodany został dostęp do powiadomień, kontaktów czy funkcji największego serwisu społecznościowego, m.in. do Instagramu.

Oprócz tego ujawniono trzy wersje kolorystyczne HTC First, które zostały przedstawione poniżej. Nieco dziwić może brak niebieskiej obudowy, która idealnie pasowałaby do Facebooka.

Więcej o tym urządzeniu usłyszymy dzisiaj. A co Wy myślicie o tym telefonie?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x