Twitter dla Androida od teraz z interfejsem w stylu Holo

Aplikacje

Oficjalna aplikacja Twittera dla Androida została dziś zaktualizowana, a nowa wersja wprowadza długo wyczekiwaną zmianę w postaci odświeżonego interfejsu użytkownika. Od teraz całość prezentuje się znacznie schludniej, a program został zaprojektowany tak, by wpasować się w stylistykę Holo charakterystyczną dla Androida 4.0+. Trzeba przyznać, że pod względem estetyki aplikacji Twittera nie można już wiele zarzucić, a ogólne uproszczenie i odświeżenie interfejsu działa zdecydowanie na plus. Pojawiła się też możliwość przemieszczania między kolumnami przez przeciągnięcie palcem, oraz wprowadzono ułatwienia przy dodawaniu tagów i wpisywaniu nazw użytkowników.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nową wersję Twittera możecie pobrać za darmo ze Sklepu Play – zachęcamy do testowania i dzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x