Samsung co jakiś czas oprócz flagowców, prezentuje także modele dla niezbyt zamożnych klientów. Dziś Korańczycy potwierdzili dwa nowe, o których informowaliśmy przy okazji targów MWC – Galaxy Star i Galaxy Pocket Neo.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zapewne to co pierwsze rzuca się Wam w oczy, to ich bardzo zbliżony do siebie wygląd. Smartfony są jednak nie tylko bardzo podobne wizualnie, identyfikują się też prawie jednakową specyfikacją techniczną. Jedyną różnicą jest zastosowany procesor. W przypadku Stara będzie on miał taktowanie 1 GHz, zaś w Pocket Neo 850 MHz. Poza tym urządzenia będą wyposażone w 3-calowy wyświetlacz QVGA, 4GB pamięci wewnętrznej, 512 MB RAM, slot microSD, aparat 2 MPx i akumulator 1200 mAh. Nie zabraknie im także kompatybilności z WiFi, GPS, czy Bluetooth. Nad ich sprawnym działaniem będzie czuwał Android w wersji 4.1.

Smartfony powinny pojawić się już niebawem w większości europejskich krajów. Niestety, producent nie ujawnił daty wprowadzenia telefonów do sprzedaży, ani ich cen.

źródło: Samsung

Krzysztof Czerwiec