Lenovo, a właściwie Motorola od dłuższego czasu milczy – nie poznajemy żadnych nowych modeli, aczkolwiek coraz częściej możemy spotkać się z plotkami na temat chociażby Moto G6. Mimo wszystko moje serce skradła topowa seria Moto Z, a to za sprawą, że jest po prostu oryginalna i wyróżnia się na tle konkurencji. Być może Moto Mods nie są idealne, ale różnorodność i możliwość rozwoju to ewidentnie coś innego.

Motorola doskonale wie, co zrobić, aby ich smartfony były ciekawsze. Problem pojawia się w tym, jakby ktoś „kazał” firmie pozbywać się kluczowych elementów. Oryginalna Moto Z Play była świetna pod względem akumulatora i ogólnej jakości w stosunku do ceny. Do dzisiaj jest to jeden z najciekawszych modeli w swojej klasie. Niestety, następca otrzymał wyraźnie słabsze ogniwo i nawet świetne oprogramowanie nie pozwoliło na osiągnięcie zbliżonych wyników czasu działania na jednym ładowaniu względem poprzednika. Plotki zdradzają, że Moto Z3 Play znowu zostanie osłabiona. Nie wiemy, czy też w kwestii akumulatora, ale jeden z producentów etui udowadnia, że zabraknie… gniazda słuchawkowego. Już Moto Z go nie miał – bardzo możliwe, że ze względu na cienką obudowę, więc czyżby tym razem miało być podobnie?

Zobacz też: Exynos kontra Snapdragon – czy otrzymujemy szybszą wersję Samsunga Galaxy S9?

Powyższe grafiki ujawniają też pojawienie się podwójnego aparatu oraz inaczej rozwiązanych pinów pod Moto Mods. Swoją drogą, po co one są odsłonięte, skoro jest założone etui? To sprawia, że możemy jeszcze podejrzewać swego rodzaju oszustw. Na deser widać, że firma postawi na zmniejszenie ramek, co z kolei sprawi, że czytnik linii papilarnych trafi na prawą krawędź urządzenia. To interesujący i na pewno lepszy ruch od rozwiązania Sony w Xperii XZ2.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.