lenovo motorola moto z3 play design etui

Lenovo nie rób tego – Moto Z3 Play znowu słabsza od poprzednika?

Newsy

Lenovo, a właściwie Motorola od dłuższego czasu milczy – nie poznajemy żadnych nowych modeli, aczkolwiek coraz częściej możemy spotkać się z plotkami na temat chociażby Moto G6. Mimo wszystko moje serce skradła topowa seria Moto Z, a to za sprawą, że jest po prostu oryginalna i wyróżnia się na tle konkurencji. Być może Moto Mods nie są idealne, ale różnorodność i możliwość rozwoju to ewidentnie coś innego.

Motorola doskonale wie, co zrobić, aby ich smartfony były ciekawsze. Problem pojawia się w tym, jakby ktoś „kazał” firmie pozbywać się kluczowych elementów. Oryginalna Moto Z Play była świetna pod względem akumulatora i ogólnej jakości w stosunku do ceny. Do dzisiaj jest to jeden z najciekawszych modeli w swojej klasie. Niestety, następca otrzymał wyraźnie słabsze ogniwo i nawet świetne oprogramowanie nie pozwoliło na osiągnięcie zbliżonych wyników czasu działania na jednym ładowaniu względem poprzednika. Plotki zdradzają, że Moto Z3 Play znowu zostanie osłabiona. Nie wiemy, czy też w kwestii akumulatora, ale jeden z producentów etui udowadnia, że zabraknie… gniazda słuchawkowego. Już Moto Z go nie miał – bardzo możliwe, że ze względu na cienką obudowę, więc czyżby tym razem miało być podobnie?

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Exynos kontra Snapdragon – czy otrzymujemy szybszą wersję Samsunga Galaxy S9?

Powyższe grafiki ujawniają też pojawienie się podwójnego aparatu oraz inaczej rozwiązanych pinów pod Moto Mods. Swoją drogą, po co one są odsłonięte, skoro jest założone etui? To sprawia, że możemy jeszcze podejrzewać swego rodzaju oszustw. Na deser widać, że firma postawi na zmniejszenie ramek, co z kolei sprawi, że czytnik linii papilarnych trafi na prawą krawędź urządzenia. To interesujący i na pewno lepszy ruch od rozwiązania Sony w Xperii XZ2.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x