Lenovo nie rób tego – Moto Z3 Play znowu słabsza od poprzednika?

Łukasz Pająk Newsy 2018-03-29

Lenovo, a właściwie Motorola od dłuższego czasu milczy – nie poznajemy żadnych nowych modeli, aczkolwiek coraz częściej możemy spotkać się z plotkami na temat chociażby Moto G6. Mimo wszystko moje serce skradła topowa seria Moto Z, a to za sprawą, że jest po prostu oryginalna i wyróżnia się na tle konkurencji. Być może Moto Mods nie są idealne, ale różnorodność i możliwość rozwoju to ewidentnie coś innego.

Motorola doskonale wie, co zrobić, aby ich smartfony były ciekawsze. Problem pojawia się w tym, jakby ktoś „kazał” firmie pozbywać się kluczowych elementów. Oryginalna Moto Z Play była świetna pod względem akumulatora i ogólnej jakości w stosunku do ceny. Do dzisiaj jest to jeden z najciekawszych modeli w swojej klasie. Niestety, następca otrzymał wyraźnie słabsze ogniwo i nawet świetne oprogramowanie nie pozwoliło na osiągnięcie zbliżonych wyników czasu działania na jednym ładowaniu względem poprzednika. Plotki zdradzają, że Moto Z3 Play znowu zostanie osłabiona. Nie wiemy, czy też w kwestii akumulatora, ale jeden z producentów etui udowadnia, że zabraknie… gniazda słuchawkowego. Już Moto Z go nie miał – bardzo możliwe, że ze względu na cienką obudowę, więc czyżby tym razem miało być podobnie?

Zobacz też: Exynos kontra Snapdragon – czy otrzymujemy szybszą wersję Samsunga Galaxy S9?

Powyższe grafiki ujawniają też pojawienie się podwójnego aparatu oraz inaczej rozwiązanych pinów pod Moto Mods. Swoją drogą, po co one są odsłonięte, skoro jest założone etui? To sprawia, że możemy jeszcze podejrzewać swego rodzaju oszustw. Na deser widać, że firma postawi na zmniejszenie ramek, co z kolei sprawi, że czytnik linii papilarnych trafi na prawą krawędź urządzenia. To interesujący i na pewno lepszy ruch od rozwiązania Sony w Xperii XZ2.

 

źródło: Phone Arena14 odpowiedzi na “Lenovo nie rób tego – Moto Z3 Play znowu słabsza od poprzednika?”

 1. kamilek2424 napisał(a):

  Co za chamski clickbait, jak można napisać że telefon będzie słabszy tylko z powodu braku jacka, przecież to jakiś absurd

 2. can006 napisał(a):

  Ja tak właśnie myślę na co wymienić matce i ojcu Lumie 650 albo nokia albo motorola trudna decyzja

 3. MarcinS napisał(a):

  Czy to etui nie jest też powerbankiem? Może lenovo wpadło na pomysł, że dlaczego użycie dodatkowej baterii ma uniemożliwiać korzystanie z kolejnych moto mods? Na dokładkę / na kanapkę dopięcie kolejnego.

 4. stark2991 napisał(a):

  No właśnie, po co wycięcie na piny, skoro trzeba zdjąć etui żeby założyć moduł?

 5. haVoc vulTure napisał(a):

  Czyli tak jak mowilem, nikt nie bedzie w stanie powstrzymac nokii 7 plus od zostania krolem sredniakow.

Dodaj komentarzx