OnePlus 5

Nowa aktualizacja dla OnePlus 5 i 5T wprowadza m.in. tryb gry

Newsy

Ani OnePlus 5, ani OnePlus 5T nie są już na ustach fanów mobilnych technologii, bo tuż za rogiem czai się OnePlus 6, który na dodatek, może pojawić się bez znienawidzonego przez większość notcha. Niemniej jednak firma nie zapomina o swoich starszych produktach i aktywnie je wspiera poprzez nowe aktualizacje. Dzisiejsza łatka dodaje do tytułowych smartfonów m.in. tryb gry, poprawia widżet pogody oraz samą nakładkę.

Wspomniana aktualizacja jest obecnie dostępna tylko dla beta testerów. Jeśli jednak zainstalowaliście już wcześniej otwartą betę OxygenOS, to nową aktualizację powinniście otrzymać drogą OTA – w ciągu kilku najbliższych dni. Najważniejszą zmianą w tej kompilacji jest oczywiście tryb gry, który nadaje priorytet mobilnym grom – poprawia wydajność i umożliwia wyciszenie powiadomień podczas gry. Prócz wprowadzenia nowej funkcji usprawniono także widżet pogody, który ma teraz odczytywać dokładniejszą lokalizację. Ponadto, w nakładce producenta dokonano kilku kosmetycznych zmian – wprowadzono nowe ikony, zaktualizowano interfejs użytkownika, a także dodano „ostatnio wyszukiwane tagi” w sekcji wyszukiwania aplikacji.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Laptop dla graczy od Xiaomi

Na sam koniec nie można zapomnieć o ogólnych poprawkach błędów i innych drobnych ulepszeniach. Data wydania finalnej aktualizacji dla wszystkich użytkowników nie jest jeszcze znana.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x