OnePlus 6

Carl Pei przekonał się, że nikt nie lubi notcha. OnePlus 6 jednak bez wycięcia?

1 minuta czytania
Komentarze

Carl Pei, współzałożyciel firmy OnePlus opublikował wczoraj na swoim Twitterze tweet, w którym napisał „nauczcie się lubić notcha”. Jak nie trudno się domyślić, wiadomość spotkała się z ogromną falą nienawiści, bo przecież nadchodzący OnePlus 6 ma zostać wyposażony właśnie w takowe wycięcie. Co ciekawe, po kilku godzinach wspomniany tweet oraz wszystkie inne mówiące o notchu zniknęły z konta Pei’a.

Firma OnePlus jest znana z tego, że słucha swoich klientów. Niejednokrotnie do swoich smartfonów dodawali oni rozwiązania, o które prosili fani. Mówiąc bardzo optymistycznie, usunięcie wszystkich tweetów przez Carla Pei’a na temat kontrowersyjnego wycięcia może oznaczać, że smartfon ten doczeka się przeprojektowania, a notch odejdzie w zapomnienie. Jeśli jednak OnePlus 6 miałby zadebiutować bez wycięcia, to znacznie odbiłoby się to na dacie jego premiery, która musiałaby zostać z oczywistych względów przesunięta.

Zobacz także: Mark Zuckerberg złoży zeznania w sprawie nielegalnego użycia danych 50 milionów użytkowników Facebooka

Motto firmy to „Never Settle”, co w kontekście OnePlus’a oznacza mniej więcej „nigdy nie gódź się na kompromisy”. Chińczycy muszą zatem mieć nadzieje, że osoby nie lubiące notcha są mniejszością, bo w przeciwnym razie spółka będzie potrzebować nowy slogan.

Źródło: gsmarena

Motyw