notch asus zenfone 5 iphone x

Irytuje Cię wycięcie w ekranie – notch? Ukryj je dzięki tej prostej aplikacji

Aplikacje

Wycięcie w ekranie, które staje się zresztą coraz popularniejsze wśród producentów smartfonów, można kochać lub nienawidzić. Wygląda na to, że zostanie ono z nami na dłużej – Google dostosowało nawet Androida do poprawnego wyświetlania powiadomień na telefonach z tzw. notchem. Okazuje się jednak, że na wycięcie w wyświetlaczu istnieje prosty sposób – wystarczy skorzystać z aplikacji stworzonej przez pewnego moderatora forum XDA-Developers.

Zobacz też: Czy notch to tylko chwilowy problem?

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wystarczy zainstalować program, a problem z notchem znika

Prosta aplikacja o nazwie Nacho Notch – Notch Hider, którą ze sklepu Google Play można pobrać zupełnie za darmo, może być zbawieniem dla antyfanów wycięcia w ekranie. Zasada działania programu jest banalnie prosta – po instalacji, wyświetla on czarny pasek na poziomie notcha, dzięki czemu belka powiadomień staje się jednolita. Warto wspomnieć o tym, że Nacho Notch nie pojawia się nawet w szufladce z aplikacjami, ponieważ po instalacji program natychmiastowo zaczyna swoją pracę. Oczywiście czarna belka znika, gdy obrócimy telefon o 90 stopni.

Jak to mówią – popyt rodzi podaż. Co myślicie o takim rozwiązaniu?

Źródło: XDA-Developers

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x