HTC One to smartfon, na który wielu czeka z niecierpliwością, a jego sklepowy debiut w naszej części świata planowany jest na końcówkę bieżącego miesiąca. Równocześnie spodziewana jest też premiera w innych krajach. O ile wersje HTC One sprzedawane w Europie i w Stanach będą bliźniacze, o tyle na rynek chiński trafi unikatowa odmiana tego urządzenia.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Model ten jest oznaczony nazwą kodową 802w i producent umożliwił w nim zdjęcie tylnego panelu obudowy, za którym ukryto aż dwa sloty na karty SIM, a także gniazdo na karty pamięci, które wielu z chęcią zobaczyłoby w europejskiej odmianie One, oznaczonej jako 801n. Poniżej możecie zobaczyć jak chińska odmiana flagowca HTC prezentuje się bez tylnej części obudowy.

 

źródło: engadget.com
Piotr Andrzejewski