Facebook dość mocno dba o to, żeby poniedziałkowa konferencja pozostała jak najdłużej tajemnicą. Niestety, koledzy z @evleaks popsuli im te starania. Dzisiejszej nocy opublikowali oni rzekome zdjęcie prasowe facebookowego smartfona.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Evleaks, zazwyczaj jest dość rzetelny źródłem takich informacji i większość ich przecieków się sprawdza. Telefon według napisu na renderze miałby nazywać się HTC First. A co z wyglądem? Na poniższym zdjęciu możemy zauważyć, że zamiast tradycyjnego domku, Facebook zaoferuje nam kółeczko, które będzie nas przenosić do autorskiej nakładki – Home. Poza tym na lewym boku smartfona zostały umieszczone przyciski głośności, a na samej górze przycisk odpowiedzialny za zasilanie ekranu. Na pierwszy rzut oka, urządzenie wydaje się nie wyróżniać niczym specjalnym w kwestii designu.

Biorąc pod uwagę popularność serwisu społecznościowego Zuckerberga, smartfon ten może okazać się światowym hitem. Są jacyś zainteresowani ewentualnym kupnem „pierwszego”?

źródło: unwiredview.com
Krzysztof Czerwiec