ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 5t bialy sandstone

Czy OnePlus 6 jest królem wydajności? Mamy wyniki

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Nie jest tajemnicą, że OnePlus 6 powstaje. Prace nad nim zostały oficjalnie potwierdzone przez samego Pete Lau. Premiery urządzenia możemy oczekiwać jednak dopiero w okolicach maja-czerwca. Tymczasem warto zerknąć na jego wyniki z Geekbench.

OnePlus 6 wylądował w benchmarku

W bazie danych Geekbench możemy znaleźć OnePlus 6. Smartfon ten ukrywa się tam pod nazwą kodową NS P7819. Napędzany przez procesor Qualcomm Snapdragon 845 i wspierany przez 6 GB RAM był w stanie osiągnąć bardzo dobry wynik.

oneplus 6, geekbench

Zobacz też: Co sądzicie o nowym pomyśle Microsoftu?

Widzimy, że OnePlus 6 pracując na Androidzie 8.1 Oreo zakończył test pojedynczego rdzenia z rezultatem 2546 punktów, natomiast poddany testowi wielu rdzeni osiągnął wynik rzędu 8672 punktów. Specyfikacja OnePlus 6 jest bardzo obiecująca. Smartfony OnePlus mimo iż wydawane w tak krótkich odstępach czasowych zawsze wnoszą coś nowego. Czasami można nie odczuwać potrzeby zmiany, lecz decydując się na zakup najnowszego modelu możemy być pewni, że niczego nam nie zabraknie. A warto pamiętać, że OnePlus 5T zaczyna znikać z półek, więc z zakupem nie warto zwlekać.

źródło: Geekbench

Sprawdź najnowsze wpisy