Galaxy Ace 2 oficjalnie otrzymuje Androida 4.1.2

Newsy

Jeśli jesteście właścicielami Samsunga Galaxy Ace 2, to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Koreański producent właśnie dziś rozpoczął akcję aktualizacji tych smartfonów.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Nowa wersja oprogramowania będzie dostępna, dla użytkowników w formie OTA. Jeśli jednak jesteście na tyle niecierpliwi, możecie spróbować wyszukać ją poprzez podpięcie telefonu pod Kies. Update do Androida 4.1.2, oznaczony symbolem I8160XXMC8, ma przynieść większość funkcji znanych z Jelly Bean, czyli m.in. ulepszone powiadomienia, Project Butter, czy Google Now. Nie powinno zabraknąć także firmowych dodatków od koreańskiego producenta.

Choć wiele osób czepia się smartfonów Samsunga, to musimy szczerze przyznać, że postawa tego koncernu w kwestii aktualizowania urządzeń jest prawie wzorowa.

źródło: unwiredview.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x