Galaxy Ace 2 oficjalnie otrzymuje Androida 4.1.2

Newsy

Jeśli jesteście właścicielami Samsunga Galaxy Ace 2, to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość. Koreański producent właśnie dziś rozpoczął akcję aktualizacji tych smartfonów.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nowa wersja oprogramowania będzie dostępna, dla użytkowników w formie OTA. Jeśli jednak jesteście na tyle niecierpliwi, możecie spróbować wyszukać ją poprzez podpięcie telefonu pod Kies. Update do Androida 4.1.2, oznaczony symbolem I8160XXMC8, ma przynieść większość funkcji znanych z Jelly Bean, czyli m.in. ulepszone powiadomienia, Project Butter, czy Google Now. Nie powinno zabraknąć także firmowych dodatków od koreańskiego producenta.

Choć wiele osób czepia się smartfonów Samsunga, to musimy szczerze przyznać, że postawa tego koncernu w kwestii aktualizowania urządzeń jest prawie wzorowa.

źródło: unwiredview.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x