samsung galaxy a8

Samsung szykuje Galaxy A6 i Galaxy A6+ – czym się wyróżnią?

Newsy

Samsung pod koniec zeszłego roku zrewolucjonizował serię Galaxy A. Dotychczas była ona oferowana, jako zdecydowanie tańsze alternatywy dla flagowych modeli i to się nie zmieniło. Za to zmniejszyła się różnica względem najlepszych reprezentantów Koreańczyków. Pojawiły się „bezramkowe” wyświetlacze Infinity Display oraz podwójne aparaty. Nie mogą się też wstydzić mocy obliczeniowej, ale niewątpliwie dwa modele to za mało, jak na Galaxy A.

Dlatego w drodze są kolejne. Na początku w Geekbench pojawiły się tajemnicze modele SM-A600FN i SM-A605G. Pomijając kwestie ostatnich liter, które w głównej mierze świadczą o regionie, pozostałe oznaczenia wyraźnie wskazują nowe urządzenia z rodziny Galaxy A. Ich dane techniczne sprowadzają się do Exynosa 7870 z 3 GB RAM i Snapdragona 625 z 4 GB RAM. Pierwszy zestaw odnosi się do Galaxy A6, a drugi do Galaxy A6+. Dotychczas ciężko było jednoznacznie określić numer dla tych modeli, bo w końcu Galaxy A8 to A530. Jednak w Sieci pojawiły się nowe informacje. Tym razem upewniliśmy się, że nadchodzące nowości faktycznie będą się nazywać A6 i A6+, a to za sprawą certyfikacji WiFi. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że te smartfony nie będą wspierać technologii 802.11 ac, co jest nieporozumieniem.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Dzwonią do Ciebie z banku? To mogą być oszuści!

Możemy się spodziewać, że zarówno Galaxy A6, jak i Galaxy A6+ będą prezentować obraz na wyświetlaczu Infinity Display. Wiemy też, że będą to kolejne modele Samsunga z Oreo na pokładzie. Kiedy premiera? Ta kwestia jeszcze nie była poruszana. Z pewnością bliżej, niż dalej – projekt zakończony, czas na zbieranie wszystkich zezwoleń i licencji.

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x