Nadchodzący smartfon Samsunga z wielkim ekranem to Galaxy Mega?

Newsy

Do tej pory pojawiło się mnóstwo informacji odnośnie nowego, 6,3 calowego urządzenia od Samsunga. Większość z nich zakładało, że będzie to trzecia odsłona telefonu z serii Galaxy Note. Jednak, nawiązując do najnowszych plotek, może okazać się, że nowe dziecko Samsunga będzie nosić nazwę Galaxy Mega i pojawi się w dwóch różnych wersjach.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Wspomniany ponad sześciocalowy model ma nosić nazwę kodową GT-I9200 i zostanie wypuszczony w drugiej połowie czerwca. Jego mniejszy brat ma mieć ekran o przekątnej 5.8 cala i pojawi się 3 tygodnie wcześniej (między 27.05 a 2.06). Ciekawe jest jego prawdopodobne oznaczenie kodowe – GT-I9152. Końcówka „2” sugeruje, że telefon będzie posiadać obsługę dwóch kart SIM. Oba urządzenia natomiast będą posiadać białe wersje kolorystyczne, pierwszy dodatkowo ma mieć także do wyboru czarną obudowę.

Wydaje się, że tak duży sprzęt świetnie współpracowałby z rysikiem od Samsunga. Jednak do tej pory był on dostępny tylko z serią Note. Czyżby Koreańczycy zdecydowali się wypuścić S-Pen z innymi urządzeniami niż tylko Galaxy Note? A może Galaxy Mega 6,3 i Galaxy Mega 5,8 będą pozbawione obsługi „inteligentnego” rysika?

źródło: sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x