ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nadchodzący smartfon Samsunga z wielkim ekranem to Galaxy Mega?

Autor: Mateusz Gadzina Kategoria: Newsy

Do tej pory pojawiło się mnóstwo informacji odnośnie nowego, 6,3 calowego urządzenia od Samsunga. Większość z nich zakładało, że będzie to trzecia odsłona telefonu z serii Galaxy Note. Jednak, nawiązując do najnowszych plotek, może okazać się, że nowe dziecko Samsunga będzie nosić nazwę Galaxy Mega i pojawi się w dwóch różnych wersjach.

Wspomniany ponad sześciocalowy model ma nosić nazwę kodową GT-I9200 i zostanie wypuszczony w drugiej połowie czerwca. Jego mniejszy brat ma mieć ekran o przekątnej 5.8 cala i pojawi się 3 tygodnie wcześniej (między 27.05 a 2.06). Ciekawe jest jego prawdopodobne oznaczenie kodowe – GT-I9152. Końcówka „2” sugeruje, że telefon będzie posiadać obsługę dwóch kart SIM. Oba urządzenia natomiast będą posiadać białe wersje kolorystyczne, pierwszy dodatkowo ma mieć także do wyboru czarną obudowę.

Wydaje się, że tak duży sprzęt świetnie współpracowałby z rysikiem od Samsunga. Jednak do tej pory był on dostępny tylko z serią Note. Czyżby Koreańczycy zdecydowali się wypuścić S-Pen z innymi urządzeniami niż tylko Galaxy Note? A może Galaxy Mega 6,3 i Galaxy Mega 5,8 będą pozbawione obsługi „inteligentnego” rysika?

źródło: sammobile.com

Sprawdź najnowsze wpisy