OnePlus 6 tuż za rogiem? Obecny model odchodzi w niepamięć

Łukasz Pająk Newsy 2018-03-24

System wydawania nowych smartfonów przez OnePlus znamy na wylot. W pierwszej połowie roku poznajmy nową generację, a w drugiej jej odświeżenie, które niweluje wszelkie zaległości i wady poprzednika. Kończy się pierwszy kwartał roku, więc już zaczynamy oczekiwać na pierwsze wzmianki od firmy o następcy. To może nastąpić lada moment.

My już mogliśmy mieć podejrzenia, że OnePlus 6 jest bliżej, niż dalej, patrząc na wszelkie informacje, które pojawiają się w Sieci. Tymczasem okazuje się, że to już nie tylko plotki. Coś faktycznie zaczyna się dziać, bo OnePlus 5T zaczyna znikać ze sklepów. W Ameryce Północnej ten model nie jest już dostępny i – jak udało się dowiedzieć Engadget – więcej nie będzie. To zarówno świetna informacja dla nas, oczekujących nowego modelu, jak i dla samej firmy. Być może przez kilka miesięcy nie będą oferowane tam żadne urządzenia, ale firma z pewnością pochwali się dużym zainteresowaniem i kolejnym rekordem sprzedanej liczby smartfonów.

Zobacz też: Orange i T-Mobile myśli już o testach i uruchomieniu sieci 5G.

Jak wspomniałem wcześniej, OnePlus może wydać nowy model za kilka miesięcy. Firma ma specyficzne podejście do produkowania swoich urządzeń. Zakłada, że sprzeda dokładnie X modeli i tylko tyle produkuje. Dzięki temu ich budżet jest stały i nie ma mowy o wyprzedawaniu zalegających egzemplarzy w magazynach. Jednak bardzo możliwe, że w tym roku nowy smartfon ujrzy światło dzienne już w maju.

źródło: Engadget • sejfit

  Ogólnie to widzę że robi się trend jak co roku. Wszyscy piszą o op6, potem producent pokaże telefon nie będzie to 13 cud świata. I wtedy każdy z tych portali napiszę że Oneplus nakręca hype niewiaodomo na co ?

 • Marucins

  Ja tam na nic się nie nastawiam.
  Z OP 5 było podobnie, bajabongi a okazało się dużo dużo gorzej.

  • Sq72

   Ogólnie do tej pory co drugi Oneplus był chwalony: 1,3, może i 6 będzie.

   • Pan Rafał (r4ph4ell)

    Czy ja wiem? To by znaczyło że model X powinien byś świetnie oceniany, a był totalną porażką. Dla przypomnienia, OnePlus ma w swoim portfolio (chronologicznie) : One, Two, X, 3, 3T, 5, 5T.

    • Ja czekam na model 6T.

    • Łukasz Pająk

     OPX był swego rodzaju odchyleniem. Poza tym był świetnie oceniany, ale za dużo osób o nim zapomniało.

    • Sq72

     Zapomniałem dodać, że liczyłem tylko flagową serię, a modele z literą T nie traktuję jak nową generację.x