Aplikacje Android

To już możliwe! Przetestuj gry i aplikacje bez potrzeby ich pobierania z Google Play

Gry

W sklepie Google Play znaleźć można olbrzymią ilość gier i aplikacji, które pobrać możemy na swoje urządzenie. Niestety, aby przetestować dany program, zmuszeni jesteśmy do jego instalacji, co zużywa sporo transferu, a dodatkowo zajmuje cenne miejsce w pamięci wewnętrznej. Na szczęście Google zdecydowało się ułatwić nam życie, czego efektem są aplikacje błyskawiczne, które nie muszą być instalowane na naszym urządzeniu!

Zobacz też: Które sklepy będą otwarte w niedzielę? Ta aplikacja Wam podpowie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak działają aplikacje błyskawiczne?

Opisywana przeze mnie w tym artykule funkcja przez giganta z Mountain View zapowiedziana została jakiś czas temu, lecz nie była aktywnie wykorzystywana przez deweloperów. Teraz jednak ma się to zmienić, ponieważ do aplikacji błyskawicznych dołączają również gry. W programie Gry Google Play znaleźć można już specjalną zakładkę, która przedstawia listę produkcji, w które zagrać można od razu, bez konieczności ich instalacji. Poniżej przedstawiam Wam te pozycje.

Aby przetestować daną grę wystarczy uruchomić sklep Google Play, wyszukać jedną z powyższych produkcji, a następnie wybrać przycisk „Spróbuj teraz”. Uruchomione zostanie nowe okno, w którym możliwa będzie rozgrywka bez konieczności instalacji pełnej aplikacji. To jak wygląda ten proces, możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Co myślicie na ten temat?

Źródło: The Next Web


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x