google youtube ciemny motyw

[Poradnik tygodnia] Aktywuj ciemny motyw w aplikacji YouTube już teraz!

Newsy

YouTube to jedna z najczęściej używanych aplikacji na telefonach i tabletach działających pod kontrolą systemu Android. Google nieustannie stara się rozwijać swoje dzieło, czego efektem są ostatnie zmiany w interfejsie, które pozwalają na aktywację ciemnego trybu na urządzeniach z iOS-em. Na całe szczęście właściciele smartfonów z Androidem również mogą przetestować ciemny motyw w aplikacji YouTube – w tym poradniku przedstawię Wam, jak to zrobić.

Zobacz też: Przeczytaj więcej o zmianach na YouTube w artykule Łukasza!

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jak aktywować tryb ciemny w aplikacji YouTube?

Uwaga: do skorzystania z tego poradnika wymagany jest telefon lub tablet z uprawnieniami roota.

  1. Na swoje urządzenie pobierz aplikację Preferences Manager.
  2. Otwórz zainstalowany przed chwilą program. Na wyświetlonej liście wskaż aplikację YouTube.
  3. Otwórz plik youtube.xml. W dokumencie zlokalizuj frazę „dark”.
  4. Wyszukane zostaną dwie linijki. Zmień ich wartości z „false” na „true”. Jeśli nie jesteś w stanie znaleźć podanych w kroku trzecim linijek, to prawdopodobnie będziesz musiał je własnoręcznie dodać – w tym celu do pliku dodaj frazy theme_dark_app oraz theme_dark_watch_panel i ustaw ich wartości na „true”.
  5. Zapisz wprowadzone zmiany, a następnie wymuś zatrzymanie procesu YouTube. Uruchom aplikację platformy Google’a do oglądania filmów – ciemny tryb powinien zostać bezproblemowo aktywowany. Gratulacje!

Źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x