Jednym z najgorętszych tematów w Polsce jest ustawa o zakazie handlu w niedzielę. Nie nam ją komentować – każdy z Was zapewne ma już wyrobione zdanie na ten temat. Jednak wszyscy muszą analizować, czy danego dnia będą mogli wybrać się do sklepu. Niekoniecznie musi dotyczyć to niedzieli. W końcu lada moment święta wielkanocne, które pokrywają się z prima aprilis. Wiecie, kiedy najlepiej zaplanować zakupy? Dzięki jednej aplikacji stanie się to jasne.

Czego można oczekiwać od aplikacji, która ma informować o dostępności sklepów w danych dniach? Przede wszystkim prostoty. Tak też prezentuje się program „Dni Bez Handlu”, który jest do bólu uproszczony. Składa się z trzech ekranów, które prezentują najbliższe dni, dane do końca roku oraz ustawienia.

Ostatnia zakładka tak naprawdę pozwala przypominać o wydarzeniach o zadanych dniach:

  • w dniu zamknięcia
  • 1 dzień przed zamknięciem
  • 3 dni przed zamknięciem
  • w dniu otwarcia
  • 1 dzień przed otwarciem
  • 3 dni przed otwarciem

Warto zaznaczyć, że aplikacja pokazuje również dni, kiedy sklepy pracują krócej.

Zobacz też: YouTube staje się „czarny”.

„Dni Bez Handlu” jest siłą rzeczy darmowym programem, który w ostatniej aktualizacji został pozbawiony reklam. Dostępne są zarówno wersje na Androida, jak i iOS.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.