Coraz więcej komputerowych produkcji pojawia się na urządzeniach mobilnych – przykładem mogą być gry takie jak PlayerUnknown’s Battlegrounds czy Fortnite. Smartfony stają się coraz potężniejsze, więc kolejni twórcy mogą wydawać swoje produkcje w mobilnych sklepach z aplikacjami. Wkrótce do puli gier przeportowanych z komputerów osobistych dołączy kolejne ciekawe dzieło – powitajmy ARK: Survival Evolved!

Zobacz też: PlayerUnknown’s Battlegrounds wkrótce na Androidzie!

Na czym polega rozgrywka w ARK: Survival Evolved?

W produkcji studia Wildcart gracz wciela się w rolę osoby, która stara się przetrwać w świecie zdominowanym przez dinozaury. W tym celu musi on przede wszystkim zbierać surowce i tworzyć przedmioty, kooperować z innymi osobami oraz walczyć z wielkimi gadami. Produkcja jest w stanie zapewnić wiele emocji – udowadniają to opinie od konsumentów, którzy zdecydowali się na zakup ARK: Survival Evolved.

Na urządzeniach mobilnych gra pojawi się już tej wiosny. Twórcy wspominają, że system sterowania został przystosowany do smartfonów oraz tabletów, a gracze będą mogli ścierać się na 50-osobowych mapach. Co ważne, w grze znajdzie się system mikropłatności – nie wiemy jeszcze na czym będzie on polegał, ale miejmy nadzieję, że nie zrujnuje on przyjemności z rozgrywki.

Jakie są Wasze opinie na temat komputerowych produkcji na smartfonach? Czekacie na premierę ARK: Survival Evolved?

Źródło: SurviveTheArk

 

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.