[YouTube] Czy wcięcie w wyświetlaczu jest nam tak bardzo potrzebne?

Newsy

Kolejny trend, który nie podoba się… chyba wszystkim. Rozwiązanie wyśmiane po premierze Essential Phone, wybuczane po premierze iPhone’a X jednak uparcie trzyma się na rynku i trafia do nowych smartfonów.

Celem stosowania wcięcia jest możliwie jak największe zagospodarowanie przestrzeni wyświetlaczem. Niektórzy producenci znajdują własne rozwiązania i zamiast stosować wcięcie po prostu… powiększają delikatnie ramkę. Plotki o LG G7 głoszą, że „notch” będzie opcjonalny, gdyż software’owo będzie można wyczernić całą górną belkę do szerokości wcięcia. Czy czasy, w których musimy ustawieniami zabierać sobie część ekranu, żeby telefon nabrał estetyki zawitały do nas na dobre? Zapraszam do materiału.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x