iPhone X

Budżetowy iPhone ma kosztować ponad 4000 zł, o cenę flagowego nie pytajcie

Newsy

Nowe informacje wskazują, że nowe modele iPhone’ów zobaczymy tradycyjnie we wrześniu. Raczej nie możemy się spodziewać wcześniejszej premiery iPhone’a SE. Apple zepchnęło ten model na dalszy plan. Prawdopodobnie nie cieszy się on tak dużym wzięciem, a priorytetem są urządzenia z większymi ekranami.

Zobacz także: Android Oreo dla Galaxy Note8 już wkrótce

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nie znamy jeszcze dokładnych nazw nowych modeli, ale coraz częściej słyszy się o iPhone X2 oraz iPhone X2 Plus. Nie wiadomo jak Amerykanie mogliby nazwać tańszy, bezramkowy model z ekranem LCD. Wszystko wskazuje na to, że nie powtórzy się sytuacja z zeszłego roku. We wrześniu zadebiutował na rynku iPhone 8 i jego większa wersja, a flagowy iPhone X pojawił się dopiero w listopadzie. Tym razem wszystkie nowe smartfony będziemy mogli kupić we wrześniu. Możliwe, że Apple wycofa z oferty iPhone’a X. Zamiast niego pojawi się następca o identycznym designie. Krok wydaje się logiczny. Telefon mógłby stwarzać zbyt dużą konkurencję, dla 6,1-calowego iPhone’a z ekranem LCD.

iPhone X kosztuje od $999, czyli 4979 złotych w naszym kraju. Jest to cena wersji z pamięcią 64 GB. Jest jeszcze urządzenie z 256 GB miejsca na dane, w cenie 5729 złotych. Ile będzie kosztował następca? Wszystko wskazuje na to, że kolejne rekordy cenowe zostaną pobite. Spekuluje się, że tańszy model z ekranem LCD i Face ID zadebiutuje w cenie $849. Odnosząc to do obecnej oferty Apple, cena wyniesie 4229 złotych. Na następcę iPhone’a X będziemy musieli wydać tyle samo co na obecny model. Najdroższy będzie oczywiście model z ekranem 6,5-cala. Analitycy spodziewają się ceny $1199, czyli 5729 złotych w naszym kraju. Mówimy o wersji z podstawową pamięcią – będzie to prawdopodobnie 64 GB. Na smartfona z 256 GB wydamy już około 6229 złotych.

Źródło: MacWorld


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x