GLBenchmark to popularna strona zawierająca wyniki, jakie w ich własnym teście osiągają różne urządzenia. Dzisiaj w serwisie tym pojawił się nowy król benchmarków, tajemniczy LG D801. Jeśli przyjrzymy się bliżej umieszczonym tam informacjom, znajdziemy przesłanki do tego, że urządzeniem kryjącym się pod tą kodową nazwą jest LG Optimus G2. Najpierw jednak o samych wynikach. LG D801 jest modelem wyposażonym w nowego Snapdragona 800 o taktowaniu 1.7 GHz oraz w układ graficzny Adreno 330. Jak możecie zobaczyć poniżej, kombinacja ta zostawia w tyle wszystkich konkurentów jeśli chodzi o wyniki w GLBenchmark 2.7. Ciekawe informacje możemy również znaleźć w opisie urządzenia: Wynika z nich, że model ten ma tymczasową nazwę „g2”, przez co możemy przypuszczać, że jest to LG Optimus G2. „tmo_us” sugeruje natomiast wersję na rynek amerykański, przeznaczoną dla sieci T-Mobile. Miałby on więc Snapdragona 800, Adreno 330, ekran FullHD oraz Androida 4.2.2 – tyle możemy wywnioskować z informacji na stronie GLbenchmark. Oprócz tego należy się spodziewać 2 GB pamięci RAM. Niewiadomą pozostaje natomiast rozmiar ekranu.

źródło: twitter.com

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.