miui 9, miui

Xiaomi osiągnęło cel! Aktualizacja zakończona sukcesem

Newsy

Aktualizacje są jedną z najważniejszych rzeczy, jaką powinni otrzymywać użytkownicy od producentów swoich smartfonów. Jednym z tych, którzy robią to dobrze jest Xiaomi. Chiński producent właśnie pochwalił się dużym osiągnięciem w tym temacie.

MIUI 9 na wszystkich kompatybilnych smartfonach

Wiadomością tą podzielił się Manu Kumar Jain, wiceprezes oddziału w Indiach. Opublikował on post na Twitterze, w którym informuje cały świat, że aktualizacja do MIUI 9 dla przewidzianych smartfonów została zakończona i już wszyscy użytkownicy mogą korzystać z najnowszej wersji nakładki.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Kupujecie na Wish?

Manu Kumar Jain podkreśla, że uwzględniono także smartfony starszej daty, mające aż cztery lata – Mi 3, Redmi 1S. Jeśli jeszcze nie widzieliście u siebie wiadomości o aktualizacji, sprawdźcie powiadomienie ręcznie przechodząc do ustawień oprogramowania.

MIUI 10 w drodze

Pamiętajmy także, że Xiaomi pracuje już nad MIUI 10/MIUI X, który stawiać będzie na sztuczną inteligencję. Informacje na temat nadchodzącej nakładki powinniśmy poznać jeszcze w tym roku.

Dla chcących samemu zainstalować aktualizację do smartfonu, sprawdźcie oficjalne forum.

źródło: Xiaomi


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x