Aktualizacje są jedną z najważniejszych rzeczy, jaką powinni otrzymywać użytkownicy od producentów swoich smartfonów. Jednym z tych, którzy robią to dobrze jest Xiaomi. Chiński producent właśnie pochwalił się dużym osiągnięciem w tym temacie.

MIUI 9 na wszystkich kompatybilnych smartfonach

Wiadomością tą podzielił się Manu Kumar Jain, wiceprezes oddziału w Indiach. Opublikował on post na Twitterze, w którym informuje cały świat, że aktualizacja do MIUI 9 dla przewidzianych smartfonów została zakończona i już wszyscy użytkownicy mogą korzystać z najnowszej wersji nakładki.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz też: Kupujecie na Wish?

Manu Kumar Jain podkreśla, że uwzględniono także smartfony starszej daty, mające aż cztery lata – Mi 3, Redmi 1S. Jeśli jeszcze nie widzieliście u siebie wiadomości o aktualizacji, sprawdźcie powiadomienie ręcznie przechodząc do ustawień oprogramowania.

MIUI 10 w drodze

Pamiętajmy także, że Xiaomi pracuje już nad MIUI 10/MIUI X, który stawiać będzie na sztuczną inteligencję. Informacje na temat nadchodzącej nakładki powinniśmy poznać jeszcze w tym roku.

Dla chcących samemu zainstalować aktualizację do smartfonu, sprawdźcie oficjalne forum.

źródło: Xiaomi
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.