Ta strona generuje świetne minimalistyczne tapety. Sprawdźcie koniecznie!

Michał Derej Michał Derej Newsy

Każdy posiadacz smartfona zapewne chce, by jego urządzenie wyglądało ładnie. O wygląd swojego telefonu zadbać można zarówno poprzez obudowy, jak i odpowiednie i estetyczne tapety. W tym artykule przedstawię Wam świetną stronę stworzoną przez użytkownika Reddita o nicku kimmobrunfeldt, która pozwoli Wam na stworzenie pięknej tapety z dowolnego wycinka mapy – na swoim pulpicie możecie mieć np. egzotyczny Bangkok, jak również miasto, w którym mieszkacie.

Zobacz także: Z tym AdBlockiem pozbędziesz się każdej reklamy bez roota!

Jak stworzyć własną minimalistyczną tapetę?

Stworzenie własnego tła ekranu, takiego, jak możecie zobaczyć w grafice wyróżniającej ten artykuł, nie jest procesem skomplikowanym. W tym celu wystarczy przejść na stronę Alvarcarto, a następnie wybrać przycisk „Start designing”. Wyświetli się kreator tapet – po lewej stronie znajdują się narzędzia, za pomocą których możecie m.in. wybrać rozdzielczość czy dominujący kolor, a w prawej części ekranu mieści się podgląd Waszego dzieła.

Po ukończeniu pracy nad tapetą należy ją pobrać – w tym celu wystarczy kliknąć niebieski przycisk „Generate”. Wasze dzieło zostanie wygenerowane, a następnie zapisane na dysku Waszego urządzenia. Gratulacje – od teraz pulpit Twojego smartfona może być ozdabiany przez minimalistyczną tapetę przedstawiającą wybrany przez Ciebie teren.

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy