Jeśli korzystacie z oferty operatora Virgin Mobile i jesteście zadowoleni to wkrótce będziecie jeszcze bardziej. Sieć bowiem postanowiła docenić wytrwałych abonentów i zaoferować prezent wytrwałym. Nie trudno zgadnąć, że będą to dodatkowe gigabajty do naszej paczki danych.

Zostajesz – Dostajesz, nowa promocja Virgin Mobile

Abonenci oferty Virgin Mobile będą mogli już po czterech miesiącach skorzystać z dodatkowego bonusu, czyli darmowego pakietu internetowego. W zależności od planu taryfowego jaki mamy w umowie nieokreślonej czasowo będzie można zgarnąć od 1 GB do nawet 8 GB internetu zupełnie za darmo. Będą one przyznawane po 4 oraz po 7 miesiącu od momentu skorzystania z promocji.

virgin mobile, bonus, pakiety internetowe

Zobacz też: Gadu-Gadu siedliskiem pedofili

Jak aktywować promocję?

Wystarczy wysłać SMS o treści BONUS pod numer 500. To wszystko. Teraz wystarczy tylko czekać aż dodatkowe gigabajty same zaczną do nas przychodzić.

Jeśli jesteście zainteresowani regulaminem promocji oraz dokładnymi warunkami oferty, warto zapoznać się z oficjalną stroną operatora.

źródło: Virgin Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.