virgin mobile, pakiety

Jesteś w Virgin Mobile? Zostań dłużej, a dostaniesz dodatkowe GB

Newsy

Jeśli korzystacie z oferty operatora Virgin Mobile i jesteście zadowoleni to wkrótce będziecie jeszcze bardziej. Sieć bowiem postanowiła docenić wytrwałych abonentów i zaoferować prezent wytrwałym. Nie trudno zgadnąć, że będą to dodatkowe gigabajty do naszej paczki danych.

Zostajesz – Dostajesz, nowa promocja Virgin Mobile

Abonenci oferty Virgin Mobile będą mogli już po czterech miesiącach skorzystać z dodatkowego bonusu, czyli darmowego pakietu internetowego. W zależności od planu taryfowego jaki mamy w umowie nieokreślonej czasowo będzie można zgarnąć od 1 GB do nawet 8 GB internetu zupełnie za darmo. Będą one przyznawane po 4 oraz po 7 miesiącu od momentu skorzystania z promocji.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

virgin mobile, bonus, pakiety internetowe

Zobacz też: Gadu-Gadu siedliskiem pedofili

Jak aktywować promocję?

Wystarczy wysłać SMS o treści BONUS pod numer 500. To wszystko. Teraz wystarczy tylko czekać aż dodatkowe gigabajty same zaczną do nas przychodzić.

Jeśli jesteście zainteresowani regulaminem promocji oraz dokładnymi warunkami oferty, warto zapoznać się z oficjalną stroną operatora.

źródło: Virgin Mobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x