Jeśli korzystacie z oferty operatora Virgin Mobile i jesteście zadowoleni to wkrótce będziecie jeszcze bardziej. Sieć bowiem postanowiła docenić wytrwałych abonentów i zaoferować prezent wytrwałym. Nie trudno zgadnąć, że będą to dodatkowe gigabajty do naszej paczki danych.

Zostajesz – Dostajesz, nowa promocja Virgin Mobile

Abonenci oferty Virgin Mobile będą mogli już po czterech miesiącach skorzystać z dodatkowego bonusu, czyli darmowego pakietu internetowego. W zależności od planu taryfowego jaki mamy w umowie nieokreślonej czasowo będzie można zgarnąć od 1 GB do nawet 8 GB internetu zupełnie za darmo. Będą one przyznawane po 4 oraz po 7 miesiącu od momentu skorzystania z promocji.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

virgin mobile, bonus, pakiety internetowe

Zobacz też: Gadu-Gadu siedliskiem pedofili

Jak aktywować promocję?

Wystarczy wysłać SMS o treści BONUS pod numer 500. To wszystko. Teraz wystarczy tylko czekać aż dodatkowe gigabajty same zaczną do nas przychodzić.

Jeśli jesteście zainteresowani regulaminem promocji oraz dokładnymi warunkami oferty, warto zapoznać się z oficjalną stroną operatora.

źródło: Virgin Mobile
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.