BLIK to wygodny sposób szybkich płatności, z którego korzysta multum polskich serwisów. Pomimo tego, że nie jestem wielkim fanem tej usługi, to muszę przyznać, że BLIK to dobra alternatywa dla przelewów internetowych. Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani do tej metody płatności, to właśnie nadarzyła się do tego świetna okazja – płacąc BLIKIEM za bilety komunikacji miejskiej, otrzymacie częściowy zwrot kosztów!

Chcę oszczędzać! Jak to zrobić?

Nazwa opisywanej w tym artykule promocji wyraża praktycznie wszystko – „Płać BLIKIEM w aplikacji moBILET, a oddamy Ci 50% za bilet”. Osoby, które na swój telefon pobiorą aplikację moBILET, w której można płacić za bilety komunikacji miejskiej oraz parkowanie bez żadnych prowizji, i jako źródło płatności (Ustawienia > Źródło płatności) ustawią opcję „Płatność BLIK”, a następnie autoryzują w aplikacji bankowej moBILET jako zaufany sklep (kreator prowadzi nas przez ten proces za rękę) będą mogły liczyć na zwrot 50% ceny biletów.

Zobacz też: Otrzymaj 40 złotych za płatności w systemie Google Pay!

Co ważne, aby skorzystać z promocji, należy posiadać konto w banku, który obsługuje mobilne płatności BLIK bez potrzeby przepisywania kodu – pozwalają na to następujące instytucje finansowe: Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., BZWBK S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A. oraz PKO Bank Polski S.A. Maksymalny jednorazowy zwrot za zakup biletu to 15 złotych – oznacza to, że jeśli podczas jednej podróży zakupicie bilet na kwotę większą niż 30 złotych, to w ramach zwrotu otrzymacie jedynie wspomnianą wcześniej sumę pieniędzy. Promocja trwa do 1 lipca 2018 roku. Pula wszystkich nagród to 50 tysięcy złotych. Pełny regulamin promocji znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: moBILET

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.