xiaomi mi 7, mi 7

Xiaomi podąża za trendem – Mi 7 podobny do konkurencji

Newsy

Xiaomi ciągle udoskonala swojego tegorocznego flagowca, jakim jest model Mi 7. Nie znamy jeszcze dokładnej premiery urządzenia, lecz już teraz możemy powiedzieć nieco więcej o jego wyglądzie oraz funkcjach.

Xiaomi Mi 7 z notch

Chiński producent nie chce odstawać na rynku od konkurencji. Podążając za informacjami od ekipy z xda-developers oczekujmy, że Xiaomi Mi 7 zostanie wyposażony w ekran z charakterystycznym wycięciem na górze – takim samym jakie zastosowało m.in. Apple w iPhone X czy Huawei w P20. Co zatem znajdzie się na popularnej ostatnio „wysepce”? Wszelkie czujniki oraz kamerki. Xiaomi Mi 7 ma zaoferować także rozpoznawanie twarzy wykorzystujące podczerwień.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Galaxy S9 na torturach!

O tym, że w smartfonie zostaną zastosowane najnowsze komponenty wspominać chyba nie trzeba. Na pokładzie Snapdragon 845, czyli procesor, który znajdzie się w większości topowych modelach na rynku w tym roku. Oprócz tego wyświetlacz OLED z funkcją Always On Display oraz bateria o pojemności 3400 mAh.

źródło: xda-developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x