Xiaomi podąża za trendem – Mi 7 podobny do konkurencji

Kamil Lewicki Newsy 2018-03-13

Xiaomi ciągle udoskonala swojego tegorocznego flagowca, jakim jest model Mi 7. Nie znamy jeszcze dokładnej premiery urządzenia, lecz już teraz możemy powiedzieć nieco więcej o jego wyglądzie oraz funkcjach.

Xiaomi Mi 7 z notch

Chiński producent nie chce odstawać na rynku od konkurencji. Podążając za informacjami od ekipy z xda-developers oczekujmy, że Xiaomi Mi 7 zostanie wyposażony w ekran z charakterystycznym wycięciem na górze – takim samym jakie zastosowało m.in. Apple w iPhone X czy Huawei w P20. Co zatem znajdzie się na popularnej ostatnio „wysepce”? Wszelkie czujniki oraz kamerki. Xiaomi Mi 7 ma zaoferować także rozpoznawanie twarzy wykorzystujące podczerwień.

Zobacz też: Galaxy S9 na torturach!

O tym, że w smartfonie zostaną zastosowane najnowsze komponenty wspominać chyba nie trzeba. Na pokładzie Snapdragon 845, czyli procesor, który znajdzie się w większości topowych modelach na rynku w tym roku. Oprócz tego wyświetlacz OLED z funkcją Always On Display oraz bateria o pojemności 3400 mAh.

źródło: xda-developers • Kuba Bednarz

  Może w końcu będzie wodoodporny. Już chcę zmienić swoją Mi5 🙂

 • Ati

  NIE!!!!!!!!! Po co to paskudne coś??

 • Tomasov

  Jeszcze trochę i ten notch zniknie więc nie ma co się spinać

 • Filodendron

  znajdzie się w większości topowych modelach

  „(…)w większości (…) modeli”.

 • Ironpiter

  Mnie to już wnerwia. Bo jak apple usunie wciecie to inni tez

  • Krzysztof Mazur

   Takie życie. Jak producent nie podąża za stadem to później są problemy ze sprzedażą i najeżdżaniem przez recenzentów. Mnie bardziej od kopiowania rozwiązań denerwują bardziej denerwują recenzje pełne bezmyślnych wypocin.