Galaxy S4 z Exynosem staje na czele benchmarkowego wyścigu

Newsy

Całkiem niedawno podawaliśmy na łamach naszego portalu jak S4 ze Snapdragonem spisał się w benchmarkach. Dziś mamy dla Was informację o tym jak z Quadrantem poradził sobie tak hucznie reklamowany wariant z ośmiordzeniowym procesorem  (czy też właściwie 2x czterordzeniowym).

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Przetestowany egzemplarz SGS4 z Exynosem 5 Octa uzyskał w Quadrancie 12726 punktów. Jest to najlepszy wynik spośród wszystkich zaprezentowanych do tej pory telefonów z Androidem . Smartfon z procesorem wykonanym w technologi big.LITTLE, okazał się jednak lepszy od wersji z Qualcommem o zaledwie kilkaset punktów. W poszczególnych kategoriach zdobył on 41067 za CPU, 8748 za pamięć oraz 10356 w kategorii I/O. Dla porównania przypomnimy, że HTC One uzyskał odpowiednio 12417 pkt, a SGS4 ze Snapdragonem – 12502 pkt.

Jak więc widać po benchmarkach, wszystkie nowe flagowce oferują bardzo wysoką i zbliżoną do siebie wydajność.

 źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x