Otrzymaj za darmo 40 złotych w ramach promocji w usłudze Google Pay!

mm Michał Derej Newsy 2018-03-12

Android Pay jakiś czas temu zniknął z rynku, a na jego miejscu pojawiła się aplikacja Google Pay. Dla użytkowników tej platformy jest to czysto kosmetyczna zmiana – w „nowej” usłudze giganta z Mountain View wszystko działa dokładnie tak samo. Warto jednak pamiętać, że z powodu startu potencjalnie nowej aplikacji do płatności zbliżeniowych Google zdecydowało się na nagradzanie użytkowników za kolejne zakupy – do zgarnięcia jest 40 złotych do wydania na gry, aplikacje i filmy!

Zobacz też: Google Pay dostępne w kolejnym banku. 

Jak załapać się na bezpłatną nagrodę?

To proste – do 14 maja wystarczy zarejestrować się w promocji (można to zrobić za pośrednictwem aplikacji Google Pay), a następnie aż do 12 czerwca należy wykonać pięć transakcji zbliżeniowych (system rejestruje wyłącznie jedną płatność dziennie). Niestety z oferty wyłączeni są aktualni użytkownicy usługi Google Pay – by do niej przystąpić należy po raz pierwszy zainstalować program, a następnie dodać nieużywaną wcześniej w Android Pay kartę płatniczą. Warto pamiętać, że do puli transakcji nie zaliczają się płatności dokonane przez Internet – by otrzymać bonus musicie zatem przejść się do sklepu. Nagroda przekazywana jest w formie bonu do Google Play. Pełny regulamin promocji dostępny jest pod tym linkiem.

Źródło: Google Pay • Marcin

  Aktualny kod: GDYEKAWF
  Ważny do końca roku.

 • RpgBuff

  GDP38Z9U
  Tego kodu możesz użyć przed pierwszą płatnością, aby otrzymać dodatkowe 40 zl

 • Nati18

  Jeszcze działa GDDDS3QZ

 • seesik

  Podaję nowy, działający kod na otrzymanie 40zł: GD99KJJR

 • Krzysztof Gniewek

  Ludzie jest kilka promocji. Przeczytajcie pięć regulaminów i zrozumiecie, że macie jeszcze szansę na skorzystanie z Google Pay.

 • Krzysztof Gniewek

  Świetna aplikacja. GDXZAKC3 – mój kod promocyjny. Wpiszcie go w aplikacji i
  otrzymamy po 40 zł na zakupy w Google Play (aplikacje, gry, muzyka, filmy)
  Obsługa aplikacji jest naprawdę prosta. Dzięki przejrzystości i
  bezpieczeństwu swobodnie robimy z niej pożytek. Każdy może! Nie trać
  okazji! Kod jeszcze długo aktywny – polecam koniecznie! Edit: JESZCZE
  DZIAŁA, bardzo możliwe, że jako jedyny spośród pozostałych zaproszeń w
  opiniach Google Pay.

  SKORZYSTAJMY 😉😀☺️
  JESZCZE DZIAŁA 🇵🇱🇵🇱

  • Chytruseq

   Udało Ci sie dostać już te 40 zł? Chciałem polecić znajomym. Wpisując kod na kontach znajomych wyskakuje niżej komunikat na czerwono „Nie można użyć kodu” . Jakaś rada czemu nie mogę tego kodu odpalić?
   Na jednym koncie dodałem kartę płatnicza, użyłem kodu i wyskoczyła mi tylko promocja, gdzie trzeba 5 razy zapłacić przez Google Pay. Myślałem, zę to ta promocja. % transakcji zrobione. Znajomy dostał 40 zł a ja nie. Prawdopodobnie to jest druga promocja. pay.google.com/intl/pl_pl/about/promotions/

   • Krzysztof Gniewek

    Pewnie. Generalnie należy znać regulamin, a rzadko spotykam się z tym, że ktoś go dobrze zna, bo mało osób go czyta. Ja go przeczytałem dwa razy i wiem, że np. osoby, którym Google Pay został polecony nie mogą go polecać innym. Czyli albo idziesz na łatwiznę i otrzymujesz 40zł (trzeba pamiętać, że tą opcję mogą wybrać pionierzy w aplikacji zbliżeniowych płatności) albo zaryzykujesz, posiedzisz przed komputerem, pokombinujesz i masz 400zł (tu mogą działać i Druga opcja jest bardzo ryzykowna – bardzo często ludzie nie chcą się mieszać w takie sprawy, a szukając miejsca na ogłoszenie się w sieci przekonujemy się o tym, że pod każdym artykułem o Google Pay jest mnóstwo kodów (niska szansa, że ktoś wykorzysta twój). Ja np. otrzymałem tylko 40zł, a ogłosiłem się w kilku miejscach kilka dni temu.

    Mam nadzieję, że ta odpowiedź zachęci ciebie do wykorzystania, czy też udostępnienia mojego kodu.

    „Świetna aplikacja. GDXZAKC3 – mój kod promocyjny. Wpiszcie go w aplikacji i
    otrzymamy po 40 zł na zakupy w Google Play (aplikacje, gry, muzyka, filmy)
    Obsługa aplikacji jest naprawdę prosta. Dzięki przejrzystości i
    bezpieczeństwu swobodnie robimy z niej pożytek. Każdy może! Nie trać
    okazji! Kod jeszcze długo aktywny – polecam koniecznie! Edit: JESZCZE
    DZIAŁA”

    • Chytruseq

     Problem w tym, że mój kod do polecania nie działa. Zacząłem używać Android Pay w styczniu 2018 (bez polecania przez kogoś jakimś kodem). Jak weszła ta promocja ‚poleć znajomym…” to wysłałem kod mailem mojej mamie i dziewczynie (oraz na moje inne konta gmailowe), które nigdy nie korzystały z Google Pay i ten mój kod nie działa na żadnym koncie.

     Wpisując kod w aplikacji GPay -> Wpisz kod promocyjny i zatwierdzając go, wyskakuje mi na czerwono informacja „Nie można użyć kodu”.
     Robiłem to na swoim telefonie tworząc kolejnego użytkownika (ponieważ dziewczyna i mama mają Xiaomi bez NFC) oraz na innym nowym Xiaomi. W obu przypadkach kod nie działa. Próbowałem też wpisywać kod przed dodaniem karty płatniczej i po. Zamiast tego w GPay tych osób które nie korzystały z GPay pojawiła się druga promocja, gdzie muszą wykonać 5 transakcji aby otrzymać 40 zł, ale w tej promocji na nic nie dostaje.
     Wszędzie dodawałem tę samą (moją) kartę kredytową, która byłą juz dodana w moim GPay. Na tę kartę zadziałała promocja z 5 transakcjami (ta która opisałeś jako opcję numer 1), więc użycie tej samej karty nie powinno być przeszkodą.

     • Krzysztof Gniewek

      Trudna sytuacja.

      To co wiem na ten temat:

      1. Nie trzeba mieć w telefonie NFC, bo można płacić przez Google Pay W aplikacjach (takich jak Allegro)

      2. Kod może zostać wykorzystany tylko 10 razy

      3. Google w regulaminie stwierdziło, że akcja trwa do 14.05.2018 lub do wyczerpania kart podarunkowych w wysokości 40 zł.

      4. Najpierw wpisać kod i dodać kartę, potem zapłacić aplikacją w sklepie.

     • Chytruseq

      Właśnie tego sie obawiam, ze przespałem okazję i karty podarunkowe się skończyły. Dopiero tydzień temu sie tym zainteresowałem. Napisałem przez GPay -> Pomoc. Zobaczymy co odpiszą. Jutro może uda mi sie dodzwonić.

     • Krzysztof Gniewek
     • Chytruseq

      Użyłem twojego kodu GDXZAKC3 na koncie mojej narzeczonej (utworzyłem nowego użytkownika i zalogowałem sie na jej konto na moim telefonie) i tez wyskakuje „Nie można użyć kodu”, wiec prawdopodobnie skończyły sie karty podarunkowe.

      Jedynie dzisiaj udało mi się na koncie mojej mamy uzyskać kartę podarunkową na 40 zł ale poprzez tą promocję numer 1 z 5 transakcjami. Na innym koncie jak dzisiaj odpaliłem po raz pierwszy GPay to również wyskoczyła promocja z 5 transakcjami.
      Więc nasuwa się pytanie czy promocja numer 1 i 2 mają osobną pulę kart i te przeznaczone na promocję numer 2 (kod od Polecającego) już się skończyły.

     • Krzysztof Gniewek

      To jest bardzo prawdopodobne (również to co było napisane w usuniętej odpowiedzi).

     • Krzysztof Gniewek

      Myślę, że mógłbyś zresetowąć apkę – zwykle takie działania pomagają, tylko tu jest taki problem: konto z raz wygenerowanym kodem może już tego nie zrobić. To z twoim kodem może być coś nie tak. Google w regulaminie zaświadczyło, że może odrzucić kod (czy tam hmmm… kartę podarunkową) jeżeli uzna, że polecający postępuje nieuczciwie. Piszę z pamięci więc nie wiem jak to dokładnie jest.

      Upewnij się także, że zarówno ty jak i twoja rodzina ma najnowszą wersję Google Pay. To mi pomogło – też miałem pewien problem na początku.

   • Krzysztof Gniewek

    Zapomniałem! Następujące są promocje:

    1. Wykonujesz pięć swoich pierwszych transakcji w ciągu miesiąca – otrzymujesz 40zł (liczy się tylko jedna płatność w jednym dniu)

    2. Wpisujesz kod, przeprowadzasz swoją pierwszą płatność i otrzymujesz 40zł

    3. Jeżeli masz doświadczenie z aplikacją tworzysz kod i udostępniasz do osobom trzecim (one muszą wykonać zadanie nr. 2)
    Możesz otrzymać do 400zł

    4. Bardzo sprytnie ludzie mogą zarobić więcej gdy mają więcej kart niż jedną do dyspozycji to wtedy gdy tworzy się fake Konta Google utworzy jakiś tekst w internecie który ludzie przeczytają (ze wszystkich artykułów o Google Play które Znalazłem w internecie autorzy umieszczali swoje własne kody w ten sposób bez problemu zarobią ponieważ wiele ludzi najpierw zechce wypróbować kody z artykułów, dopiero wtedy sięgają po kody z komentarzy).

    Możesz wybrać tylko jedną opcję (choć nie wiem jak to jest z nr.1 i nr.2).

    Są to dwie (pięć transakcji oraz polecenie aplikacji) nie mające ze sobą wiele wspólnego akcje. Obie na raz mogą się pojawiać w aplikacji, nie należy ich jednak mylić

 • Wie Ma

  Kod do wykorzystania GDD19SCG. Pozdrawiam

 • Karol Piotrowski

  Nadal aktywny kod na 40 zł – GDXG5RW5 – zapraszam do skorzystania

 • Adam Kowalski

  Jeszcze 5 dni do końca
  Mój świeży kod na 40 zł: GDJ2EMPA

 • Daria U

  +40 PLN jeśli wpiszesz ten kod promocyjny przed pierwszą transakcją poprzez aplikacje GDWE6VN8, zapraszam i pozdrawiam

 • Marucins

  Czy dodana karta będzie przypisana do konta Google i będzie również widoczne a Sklepie Play?
  Czy to są zupełnie inne „kontenery” przerachowywania danych karty?

  • Michał Derej

   Prawdopodobnie trzeba dodać oddzielnie, ale mogę się mylić.

 • Marcin Skibicki

  Mój kod: GD3RKFCT

 • H0Ly_bLaSt0R

  No i lipton pekao sa nie wspiera g pay…

 • mortiiss

  Niestety mój bank nie obsługuje Android Pay a karty Revolut nie wiedzieć czemu nie mogę dodać….

  • Qba

   Revolut też nie obsługuje Google Pay

 • Takaszi

  Polityka Google w sprawie Google Pay jest co najmniej dziwna. Jestem posiadaczem smartwatcha HUAWEI WATCH 2 Po aktualizacji systemu do wersji 2.9.0 Możliwość płacenia została zablokowana.
  Z tego co udało mi się ustalić działa tylko w USA i GB.

  Więc pytam WTF?

 • marcus1212

  ale lipa… korzystam z Google Pay raptem od 2 tyg…

  • Spoleczenstwo23

   Ja rowniez. Nie jest to do konca fair… Wydaje mi sie ze kazdy powinien miec szanse uczestnictwa w takiej promocji. Jedynie osoby ktore juz raz uczestniczyly w czyms takim powinny byc wyjete z tej promocji.

 • H0Ly_bLaSt0R

  No ciekawa promocja, szczerze mówiąc nie korzystałem jeszcze z G Pay, tylko z aplikacji swojego banku do płatności zbliżeniowych ale teraz można by wypróbować G Pay jak dają 40 zł. Pytanie czy G Pay działa jak się ma roota?

  • annonyinganoni

   Jak safetyned pass to działa

 • Chytruseq

  W regulaminie jest napisane:
  „20. Nowy użytkownik to osoba, która nie dokonała wcześniej żadnej transakcji z wykorzystaniem Google Pay zbliżeniowo, w aplikacjach bądź na stronach internetowych stron trzecich.”
  Czyli jeśli doładowywałem konto Revolut, ale jak jeszcze było Android Pay i nie korzystałem jeszcze z aplikacji od zmiany na Google Pay to się powinienem załapać?

  • Teth

   „W celu otrzymania Karty Podarunkowej należy zatwierdzić zaproszenie do
   wzięcia udziału w Promocji w aplikacji mobilnej Google Pay.” Otrzymałeś zaproszenie czy go nie otrzymałeś.

   • Chytruseq

    Od aktualizacji do Google Pay poza jej uruchomieniem nic nie robiłem. Dzisiaj dopiero dodałem karty płatnicze. Zaproszenia do promocji do tej pory jeszcze nie dostałem.

  • Michał Derej

   W teorii powinno u Ciebie działać.

  • Qba

   Revolut nie działa z Google Pay

   • Chytruseq

    Ja nie podpinałem kartę Revolut do Android Pay (wtedy jeszcze) tylko przy pomocy Android Pay (i podpiętej tam karty) doładowywałem konto Revolut gotówką.x