Android Pay jakiś czas temu zniknął z rynku, a na jego miejscu pojawiła się aplikacja Google Pay. Dla użytkowników tej platformy jest to czysto kosmetyczna zmiana – w „nowej” usłudze giganta z Mountain View wszystko działa dokładnie tak samo. Warto jednak pamiętać, że z powodu startu potencjalnie nowej aplikacji do płatności zbliżeniowych Google zdecydowało się na nagradzanie użytkowników za kolejne zakupy – do zgarnięcia jest 40 złotych do wydania na gry, aplikacje i filmy!

Zobacz też: Google Pay dostępne w kolejnym banku. 

Jak załapać się na bezpłatną nagrodę?

To proste – do 14 maja wystarczy zarejestrować się w promocji (można to zrobić za pośrednictwem aplikacji Google Pay), a następnie aż do 12 czerwca należy wykonać pięć transakcji zbliżeniowych (system rejestruje wyłącznie jedną płatność dziennie). Niestety z oferty wyłączeni są aktualni użytkownicy usługi Google Pay – by do niej przystąpić należy po raz pierwszy zainstalować program, a następnie dodać nieużywaną wcześniej w Android Pay kartę płatniczą. Warto pamiętać, że do puli transakcji nie zaliczają się płatności dokonane przez Internet – by otrzymać bonus musicie zatem przejść się do sklepu. Nagroda przekazywana jest w formie bonu do Google Play. Pełny regulamin promocji dostępny jest pod tym linkiem.

Źródło: Google Pay

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.