Super Mario Run w super cenie!

Mariusz Nowak Newsy 2018-03-09

Nintendo niedawno zmieniło strategię. Spółka wreszcie przekonała się do rynku mobilnego. „Kieszonkowe” konsole Japończyków są uznawane za jedne z najlepszych. Potwierdza to zeszłoroczny, ogromny sukces Nintendo Switch. Pokemon Go stworzone przez Niantic, dzięki udostępnionej przez Nintendo licencji stało się jedną z najpopularniejszych gier ostatnich lat.

Zobacz także: Czy Apple zacznie sprzedawać tańsze produkty?

Super Mario to oprócz pokemonów jeden z najbardziej rozpoznawalnych tworów spod marki Nintendo. Na pewno niejednokrotnie graliście w Super Mario Bros. Niestety producent tytułu do pewnego czasu nie chciał nawet słyszeć o możliwości wydania słynnego hydraulika na urządzenia mobilne. Tak samo było z Pokemonami.

15 grudnia 2016 roku Super Mario Run zobaczyliśmy na urządzeniach z iOS. Już wtedy przedstawiciele firmy informowali, że gra trafi też na Androida. Przyczyną takiego stanu rzeczy miała być rzekoma walka z piractwem i współpraca z Google w tej kwestii. Jednak pewnie chodziło o względy marketingowe i dostępność gry tylko na iOS jako produktu „ekskluzywnego” przez dłuższy okres. Na urządzeniach z Androidem gra zadebiutowała 23 marca 2017 roku.

W najbliższą sobotę – 10 marca odbędzie się „Dzień Mario”. Celebrowana będzie maskotka Nintendo, jak i jej fani. Z tej okazji czeka na nas specjalna promocja. Od 3 marca do 25 marca zawartość całej gry odblokowana będzie za rewelacyjną cenę. Cena spadnie z $9,99 do $4,99! Oferta dostępna będzie zarówno w sklepie Play, jak i App Store dla urządzeń z iOS. Gra do pobrania jest za darmo, a nowa cena zawartości zostanie odblokowana w sobotę.

Źródło: phonearena • H0Ly_bLaSt0R

  Czy większość czytelników android.com.pl mieszka w Stanach? Cena odblokowania zawartości gry ma się nijak do ceny polskiej, już lepiej byłoby napisać chociaż w € bo to już bliżej do 23,99 zł, ile trzeba zapłacić w Polsce.

 • Tomasov

  A co tu pobierać? Co to za promocja? Czegoś co jest i tak marnie ocenione w Google play? To samo mówi za siebie

 • O, fajnie. Za taką kasę biorę z marszu

 • mindla

  Co oznacza zwrot „celebrowana”. Szkołę kończyłem za komuny i nie znam tego słowa. Tylko logiczne wypowiedzi bez slangu i młodzieżowej „kultury”.

  • mortiiss

   https://sjp.pl/celebrować
   https://pl.m.wiktionary.org
   Może nie znasz znaczenia bo jest to termin związany z religią i wywodzi się z łaciny. Nie jest to w żadnym wypadku jakiś slang.

   • Koledze pewnie chodziło o błąd w artykule ale chciał tak na około zwrócić uwagę 😉

    • stark2991

     No, całe to zdanie jest mocno nie takie, jak być powinno

  • To raczej w drugą stronę niż slang. Celebrować pochodzi najprawdopodobniej od celebrare włoskie słowo oznaczające między innymi sławienie, wielbienie, przyjęło się dzięki kościołowi np celebrowanie Mszy Świętej 🙂 w Polsce za komuny było również używane. Nie dziękuj 🙂

   Wg mnie w artykule jest błąd, celebrować będą fani maskotke, a z artykułu wynika że to fani będą celebrowani. 🙂