Tłumacz Google w końcu z obsługą trybu offline

Aplikacje

Aplikacja Google Translate, znana też jako Tłumacz Google, cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Od lat jednak jej zasadniczym mankamentem było to, że do poprawnego działania wymagała stałego połączenia z Siecią. Dzisiejsza aktualizacja zmienia ten stan rzeczy, wprowadzając długo wyczekiwany tryb offline.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W opcjach aplikacji pojawiła się możliwość pobrania do pamięci naszego urządzenia słownika w wybranym języku, dzięki czemu będziemy mogli dokonywać tłumaczenia bez dostępu do Internetu. Paczki co prawda nie należą do najmniejszych, a język polski zajmuje ponad 154 MB, ale jest to dobra alternatywa dla osób nie posiadających pakietu internetowego. By otrzymać możliwość pobierania słowników offline musicie ręcznie zaktualizować aplikację Tłumacz Google za pośrednictwem Sklepu Play.    


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x