lg v30

LG V30 dla odważnych – promocja nie tylko dla kobiet

1 minuta czytania
Komentarze

Kończy się Dzień Kobiet, a bardzo możliwe, że jak czytacie ten tekst to już się skończył. LG z tej okazji postanowiło odświeżyć swój flagowy model, jakim niewątpliwie jest V30. Na niedawno skończonych targach MWC został on odświeżony, ale najważniejsze nowości z V30s trafią do bazowego modelu. Różnice w głównej mierze sprowadzają się do rozmiarów pamięci. Dlatego zostańmy przy propozycji, która została zaprezentowana w zeszłym roku. Wspomniane odświeżenie dedykowane jest przede wszystkim paniom.

Jak radzi sobie V30 i jaki to w ogóle smartfon? Dowiecie się tego z naszej recenzji, w której okrzyknąłem go multimedialnym smartfonem minionego roku. Dźwięk, możliwości aparatu czy też sam wyświetlacz stanowią idealne połączenie w swojej cenie. O niej jeszcze wspomnę, a tymczasem poznajcie V30 Rapsberry Rose, czyli – jak to określa LG – odważny kolor dla kobiet z charakterem:

Z racji, że to specjalna okazja to pojawiły się specjalne oferty. Dlatego zainteresowanie V30 w nowym wydaniu mogą kupić go w sieci Play i otrzymać voucher o wartości 400 złotych na produkty BeoPlay. Jeśli nie jesteście zainteresowani umową z operatorem to musicie zajrzeć do Media Markt lub Saturna. Tam znajdziecie omawiany model za 2799 złotych, a w pakiecie otrzymacie bon o wartości 500 złotych na kolejne zakupy. Obie promocje trwają do 11 marca.

Zobacz też: Porównaliśmy dla Was flagowe smartfony z MWC.

Tak intensywny róż niewątpliwie wymaga odpowiedniego charakteru. Skusicie się na zakup takiej wersji LG V30 dla siebie lub swojej życiowej wybranki?

Motyw