LG V30 dla odważnych – promocja nie tylko dla kobiet

Łukasz Pająk Newsy 2018-03-08

Kończy się Dzień Kobiet, a bardzo możliwe, że jak czytacie ten tekst to już się skończył. LG z tej okazji postanowiło odświeżyć swój flagowy model, jakim niewątpliwie jest V30. Na niedawno skończonych targach MWC został on odświeżony, ale najważniejsze nowości z V30s trafią do bazowego modelu. Różnice w głównej mierze sprowadzają się do rozmiarów pamięci. Dlatego zostańmy przy propozycji, która została zaprezentowana w zeszłym roku. Wspomniane odświeżenie dedykowane jest przede wszystkim paniom.

Jak radzi sobie V30 i jaki to w ogóle smartfon? Dowiecie się tego z naszej recenzji, w której okrzyknąłem go multimedialnym smartfonem minionego roku. Dźwięk, możliwości aparatu czy też sam wyświetlacz stanowią idealne połączenie w swojej cenie. O niej jeszcze wspomnę, a tymczasem poznajcie V30 Rapsberry Rose, czyli – jak to określa LG – odważny kolor dla kobiet z charakterem:

Z racji, że to specjalna okazja to pojawiły się specjalne oferty. Dlatego zainteresowanie V30 w nowym wydaniu mogą kupić go w sieci Play i otrzymać voucher o wartości 400 złotych na produkty BeoPlay. Jeśli nie jesteście zainteresowani umową z operatorem to musicie zajrzeć do Media Markt lub Saturna. Tam znajdziecie omawiany model za 2799 złotych, a w pakiecie otrzymacie bon o wartości 500 złotych na kolejne zakupy. Obie promocje trwają do 11 marca.

Zobacz też: Porównaliśmy dla Was flagowe smartfony z MWC.

Tak intensywny róż niewątpliwie wymaga odpowiedniego charakteru. Skusicie się na zakup takiej wersji LG V30 dla siebie lub swojej życiowej wybranki?Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x