Premiera drugiej części Plants vs Zombies opóźniona

Mateusz Gadzina Newsy 2013-03-27

Dla fanów Plants vs Zombie mamy dwie wiadomości, i jak to przeważnie bywa, jedna jest zła a druga dobra. Zaczniemy oczywiście do tej dobrej. Oprócz drugiej części bardzo oryginalnego przedstawiciela gier typu „tower defense”, PopCap Games zapowiedziało kolejny tytuł oparty na pomyśle starć między roślinkami i zombie – mowa o Plants vs Zombies Adventures.

Tytuł ten będzie dostępny tylko i wyłącznie na Facebooku i zmieni trochę styl rozgrywki znany z pierwszej części. Teraz zostaniemy wysłani w różne części świata, by bronić się przed atakami zombie. Oprócz tego będziemy mogli także wysłać kilku nieumarłych do naszych znajomych z portalu Facebook.

Złą wiadomością jest natomiast fakt, że Plants vs Zombie 2, faktyczny następca PvZ, pojawi się w sprzedaży dopiero na początku lata. Przypomnijmy, że pierwsze plotki mówiły o końcówce wiosny 2013. Opóźnienie niby niewielkie, jednak fani będą musieli czekać te kilka tygodni dłużej.

O samym PvZ 2 nie wiemy za wiele, nie potwierdzono także oficjalnie wersji na Androida. Mowa była jednak o „różnych urządzeniach”, na które ma ten tytuł trafić. Patrząc na to, że pierwsza część cieszy się całkiem niezłą popularnością w Google Play, druga powinna także tego lata pojawić się na naszych urządzeniach przenośnych.

źródło: pocketgamer.co.uk

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x