Akcja Humble Bundle jest już z nami od pewnego czasu i oferuje nam kilka gier, za które możemy zapłacić ile chcemy. Możemy również zdecydować, czy wydane przez nas pieniądze trafią do twórców czy też np. na cele charytatywne. W trwającej obecnie akcji można kupić zestaw gier na Androida – wśród nich znajduje się m.in. Anomaly Korea, dzieło polskiego 11bit Studios. Plants vs. Zombies, Contre Jour, Anomaly Korea oraz Bladeslinger – te gry otrzymamy, jeśli zdecydujemy się wpłacić dowolną kwotę. Jeśli będzie ona wyższa niż średnia wpłat (w tym momencie wynosi ona ok. 5.5$) to dodatkowo będziemy mogli ściągnąć jeszcze Metal Slug 3 oraz The Room. Oprócz tego, do części z gier które zakupimy, dostaniemy do pobrania ścieżki dźwiękowe (w MP3 lub FLAC). Same pierwsze cztery tytuły kosztują obecnie, kupując każdy z osobna, łącznie około 30 złotych. Do końca akcji zostało jeszcze 13 dni, jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszamy na stronę Humble Bundle.

Oprócz tego kolejny raz możemy kupić gry od THQ (na PC). Oferta ta znajduje się pod tym adresem.

źródło: humblebundle.com

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.