Samsung nie tylko co roku pokazuje nam pretendenta do najlepszego smartfona, ale także prezentuje swoją kreatywność w jego promowaniu. Tym razem Galaxy S9 przyozdobił jeden z najwyższych wieżowców na świecie. Muszę przyznać, że Dubaj przez te kilka dni był jeszcze efektowniejszy niż na co dzień.

Promocja Samsunga Galaxy S9 na Burj Khalifa

Ci, którzy byli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w dniach 2-3 marca mieli na co popatrzeć. Kreatywny oddział Samsunga wpadł na pomysł zamieniania wieżowca Burj Khalifa w wielki słup promujący Galaxy S9/Galaxy S9+. Pokaz świetlny można było zobaczyć 5 razy.

Na samych fotografiach wygląda to fenomenalnie, a tak prezentuje się na wideo.

Pod budynkiem można było znaleźć wiele stoisk, na których prezentowano poszczególne funkcje, między innymi nową Super Slow-motion. Z kolei na stoisku Water Balloon Wall testowano automatyczne wykrywanie ruchu na przykładzie pękniętego balona. Oprócz tego Samsung pomyślał o Emoji AR oraz możliwościach aparatu.

Zobacz też: Po co mobilne płatności w grach?

samsung, galaxy s9, dubaj

źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.