Żyjemy w czasach, kiedy niemalże wszystko wykonujemy w Internecie. Nieważne czy szukamy wiadomości, piszemy do znajomych, czy mamy ochotę zadzwonić. W znacznej większości przypadków potrzebujemy do tego dostęp do Sieci. Orange pomyślało o tym przygotowując nowe startery.

Więcej gigabajtów za tę samą cenę

Nowe startery Orange są idealne dla tych, którzy za niewielką kwotę potrzebują dużo Internetu i nowy numer. W nowej ofercie za 5 złotych otrzymujemy aż 6 GB, natomiast w przypadku startera za 7 złotych operator daje nam 7 GB. Wyciągając z portfela 20 złotych otrzymujemy aż 50 GB.

Na co jednak warto zwrócić uwagę to dodatkowe korzyści z zakupu starterów. Kupując opcje za 5 oraz 20 złotych oprócz internetu na 14 dni otrzymujemy taką samą kwotę do wydania na SMS-y, MMS-y oraz połączenia przez 31 dni. Decydując się na zakup startera za 7 złotych otrzymujemy wyłącznie pakiet internetu, lecz jego ważność wynosi 30 dni. 

Zobacz też: Asphalt 9: Legends wygląda fenomenalnie 

Podsumowując: chcecie tylko internet – bierzecie środkową opcję, chcecie internet i pozostałe usług – bierzecie najtańszą bądź najdroższą opcję.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że do tej pory za 5 złotych otrzymywaliśmy 1 GB, natomiast za 7 złotych 2 GB. Nowa oferta Orange jest zatem naprawdę niezła.

źródło: Orange

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Kamil Lewicki

    Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.