Bez wątpienia seria wyścigowa Asphalt jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wśród mobilnych graczy. Od ostatniej części minęło już trochę czasu i linia wydawała się zapomniana, a tu producent raczy nas fenomenalnym zwiastunem. Jest na co czekać!

Asphalt 9: Legends wygląda nieźle

Pięć lat Gameloft kazał nam czekać na wznowienie kontynuacji znakomitej serii Asphalt. Ostatnia część, Airborne pojawiła się bowiem w 2013 roku. Na YouTube możemy zobaczyć zwiastun dziewiątej już odsłony. Moim zdaniem prezentuje się fenomenalnie. To będą wartkie i dynamiczne wyścigi w zmieniającym się środowisku.

W Asphalt 9: Legends będziemy mogli zasiąść za kółkiem aż 50 samochodów, w tym Porsche, Lamborghini czy też Ferrari. Ścigać się będziemy na 70 przeróżnych trasach zaprojektowanych tak, by z każdą sekundą nas zaskoczyć. Pojawi się tryb kariery, w którym weźmiemy udział w aż 800 wyścigach. Jeśli jednak wolicie rywalizować z prawdziwymi graczami to tryb World Series Multiplayer Wam się spodoba.

W tym momencie niestety nieznana jest data premiery Asphalt 9: Legends. Również nie wiemy czy produkcja pojawi się na rynku równolegle na obu systemach, czy najpierw trafi na smartfony z iOS.

źródło: Youtube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.