Samsung zapowiada zmiany w kwestii Galaxy S10

Newsy

O Samsungu Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ wiemy już wszystko. W sieci zaczynają się zatem pojawiać informacje o następcy. Tym razem nie będziemy jednak zajmować się specyfikacją techniczną ani numerkami. Skupimy się na wypowiedzi samego szefa działu mobilnego.

Samsung zmieni nazewnictwo serii

DJ Koh, szef działu mobilnego Samsunga niejako potwierdził, że Galaxy S9 jest ostatnim modelem w tej serii. Przed premierą tegorocznych flagowców dało się słyszeć na ten temat plotki. Teraz informacje pochodzą jednak z samej góry.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jak może zmienić się nazwa? Koreańczycy będą chcieli pozostać przy słowie Galaxy. Natomiast to, co mamy później, czyli literkę S wraz z numeracją czeka niepewny los. Jedno z nich na pewno ulegnie zmianie. Samsung jednak jeszcze w tym momencie nie jest w stanie zdecydować ostatecznie. Bądź po prostu czeka na lepszy moment.

Zobacz też: Auta elektryczne porażką?

Konkurencja także nie śpi. Apple wypuściło przecież iPhone X zamiast 10, natomiast Huawei postanowiło przeskoczyć z P10 na P20.

źródło: The Investor


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x