ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 5t

OnePlus 5T w polskich sklepach! Czy opłaca się kupić?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

OnePlus oferuje sprzedaż smartfonów na swojej oficjalnej stronie. Co prawda płaci się w euro, ale cały proces jest prosty i intuicyjny. Co najważniejsze, producent wysyła urządzenia do Polski. Jeśli jednak chcielibyście nabyć telefony za złotówki, być może wkrótce będziecie mogli łatwo to zrobić.

OnePlus 5T w polskich sklepach

Na stronach x-kom i Komputronik pojawił się OnePlus 5T. Smartfon nie jest jeszcze oficjalnie dostępny w sprzedaży, lecz sama jego obecność na stronie sklepów sugeruje, że wkrótce zostanie wprowadzony do oferty. Na razie ceny kształtują się następująco: w x-kom wersja 6/64 GB kosztuje 2599 złotych, natomiast model 8/128 GB 2899 złotych. W Komputroniku OnePlus został wyceniony trochę drożej, bo za wariant 6/64 zapłacimy 2699 złotych, a 8/128 GB 2799 złotych. Pojawia się także oferta na Star Wars Limited Edition za 2999 złotych.

Zobacz też: Nowy flagowy procesor MediaTek zaprezentowany

W tym momencie nie wiadomo skąd sklepy biorą smartfony. Widzimy jednak, że jest wyraźnie drożej niż u samego producenta. Co zatem może skłonić potencjalnych klientów? Przede wszystkim zakup w polskim sklepie, płatność w polskiej walucie, a także pośrednictwo w realizacji gwarancji również po polsku.

źródło: x-kom, komputronik

Sprawdź najnowsze wpisy