iPhone X Galaxy S9

Skrzyżowanie Galaxy S9+ i iPhone’a X. Czy tak będzie wyglądał OnePlus 6?

Adam Lulek Adam Lulek Newsy

OnePlus przez kilka lat istnienia na rynku zgromadził oddane rzesze fanów. Na początku istnienia spółki, jej smartfony dostępne były jedynie poprzez formę specjalnych zaproszeń. W ten sposób firma zdobyła wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekali, aby móc posiąść trudno dostępne urządzenie. Ponadto ceny flagowców każdego roku są zdecydowanie niższe od konkurencyjnych telefonów z Androidem. W 2017 roku firma zaprezentowała dwa urządzenia. W pierwszej połowie roku był to model OnePlus 5, a kilka miesięcy temu poznaliśmy OnePlus 5T z ekranem o proporcjach 18:9.

OnePlus 6

Powoli nadchodzi czas, w którym w Internecie będą pojawiały się informacje na temat kolejnego smartfona – OnePlus 6. Według szefów spółki, flagowiec ma zadebiutować na rynku dopiero w czerwcu.

Zobacz także: SPT to nowy cykl autorski – sprawdź

Wczoraj w Internecie mogliśmy zobaczyć pierwsze obrazki, na których prawdopodobnie widzimy prototyp urządzenia. Znaczną część przodu smartfona pokrywa wyświetlacz, z charakterystycznym wycięciem znanym z iPhone’a X. Jest to miejsce na głośnik i aparat. Tylna część obudowy wygląda na szklaną, co może wskazywać na funkcję bezprzewodowego ładowania. Ponadto widać podwójny aparat umiejscowiony w pozycji wertykalnej, a pod nim skaner linii papilarnych. W tym miejscu warto przypomnieć, że OnePlus należy do giganta BBK Electronics, który posiada też Vivo. Firma ta jest znana z wprowadzenia na rynek pierwszego urządzenia ze skanerem linii papilarnych w ekranie. Umiejscowienie go z tyłu obudowy w OnePlus 6 byłoby niemałym zawodem dla fanów.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy