OnePlus przez kilka lat istnienia na rynku zgromadził oddane rzesze fanów. Na początku istnienia spółki, jej smartfony dostępne były jedynie poprzez formę specjalnych zaproszeń. W ten sposób firma zdobyła wielu fanów, którzy z niecierpliwością czekali, aby móc posiąść trudno dostępne urządzenie. Ponadto ceny flagowców każdego roku są zdecydowanie niższe od konkurencyjnych telefonów z Androidem. W 2017 roku firma zaprezentowała dwa urządzenia. W pierwszej połowie roku był to model OnePlus 5, a kilka miesięcy temu poznaliśmy OnePlus 5T z ekranem o proporcjach 18:9.

OnePlus 6

Powoli nadchodzi czas, w którym w Internecie będą pojawiały się informacje na temat kolejnego smartfona – OnePlus 6. Według szefów spółki, flagowiec ma zadebiutować na rynku dopiero w czerwcu.

Zobacz także: SPT to nowy cykl autorski – sprawdź

Wczoraj w Internecie mogliśmy zobaczyć pierwsze obrazki, na których prawdopodobnie widzimy prototyp urządzenia. Znaczną część przodu smartfona pokrywa wyświetlacz, z charakterystycznym wycięciem znanym z iPhone’a X. Jest to miejsce na głośnik i aparat. Tylna część obudowy wygląda na szklaną, co może wskazywać na funkcję bezprzewodowego ładowania. Ponadto widać podwójny aparat umiejscowiony w pozycji wertykalnej, a pod nim skaner linii papilarnych. W tym miejscu warto przypomnieć, że OnePlus należy do giganta BBK Electronics, który posiada też Vivo. Firma ta jest znana z wprowadzenia na rynek pierwszego urządzenia ze skanerem linii papilarnych w ekranie. Umiejscowienie go z tyłu obudowy w OnePlus 6 byłoby niemałym zawodem dla fanów.

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.